• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie (15 dni) po obrzezaniu

bodek99

New member
Mamy podobnych pacjentów, można powiedzieć. Zrobiłbym to podobnie, u mnie skóra schodzi, jednak bardzo mocno przeszkadza mi to estetycznie, przy zdjęciu napletka niżej robi się taki zwężony fałd skórny przez co przy wędzidełku po dłuższym czasie zaczyna to puchnąć. W dodatku żołądź jest ciągle czerwony, a niżej fioletowy obok rowka napletka. Oprócz tego myślałem jeszcze po zabiegu żeby pójść na co2 i usunąć grudki perliste, co też dość mocno przeszkadza wizualnie. LINK do albumu ze zdjęciami: https://imagehost.pl/album/problem.vqQU
 

bodek99

New member
@Kacper7658 jak to wyglądało jeśli chodzi o leki czy pielegnację? Używałeś może jakichś innych środków, których np. lekarz nie wymienił? Na przyszłość warto wiedzieć, ciekaw jestem efektów za kilka miesięcy :)
 
@Bodek wszystko robilem tak jak mówił lekarz - miał być w sobotę opatrunek zdjęty to zdjalem w sobotę, wyłącznie zmienianie opatrunkow (ale ja duzo po tygodniu juz nago leżałem i spalem bo wygodniej) , octenisept i nowy opatrunek i tak przez 4 tygodnie - zero sportu
 

szybkibill

New member
Doktor Tondel doradza jaki styl? Czy da się w ogóle u niego zrobić by skóra była przesuwalna we wzwodzie ? Czy jesteś zadowolony z zabiegu? I czy jest czego się obawiać chcąc umówić się na zabieg? (nigdy nie byłem u urologa, a strach wiadomo ...)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dowolny

New member
Ja mam high & tight. Jest mała ruchomość około 1 - 2cm, ale skóra nie na chodzi na grzyba. Z tego co mi mówil to robi high & tight i low & tight, bo pozostałe dwa uważa, że są bez sensu, ale na końcu dodał "nasz klient nasz Pan". On jest chirurgiem nie urologiem. Napisz do niego SMS i umów się, bardzo wporzadku lekarz.
 

Podobne tematy

Do góry