• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie (15 dni) po obrzezaniu

bhgmiop

Active member
i bardzo dobrze,to i tak nie jest dużo za naprawe penisa i psychiki,u dentysty płaci się więcej za wstawienie implantu,co jest chore i przesadzone jak na nasze warunki
 

szybkibill

New member
Co? Czemu dziadek? Chłop normalny, dziadkiem bym go nie nazwał, jeszcze ślepawym?. Byłem u niego miesiąc temu i wszystko wyszło zajebiście i bez powikłań. Fortuny też to nie kosztowało, płaciłem 2100, ale to wiadomo jeden powie że dużo, drugi że mało, nie mnie oceniać.
masz High & Tight? Skóra nachodzi na żołądź w spoczynku czy nie ma szans? Skóra jest przesuwalna we wzwodzie? Jakbyś mógł to opowiedz ... Chciałbym mieć raczej High & Loose, a Dr Tondel chyba tego się nie podejmuje ? Mam 8h drogi, jednak dużym + u Dr Tondla jest fakt, że może zrobić zabieg od razu z wizytą w jeden dzień. Natomiast nie chcę, żeby wyciął wszystko w pień. Co do ceny, chyba juz jest 3000 zł.
 

piotrpoznan

New member
Mam 1,5 cm wewnętrznego w spoczynku. Czy to high, medium czy low, nie jestem przekonany. Na pewno jest tight i tak też chciałem. Skóra u mnie nie nachodzi na żołądź w spoczynku. Nie idzie jej przesuwać we wzwodzie, ale nie jest też za ciasno, nie ma dyskomfortu, jest idealnie.
Jak już faktycznie podrożał to szkoda, dwa miesiące temu jak się umawiałem to widziałem już dość stary wówczas post, że ma podrożeć i że ten kto to pisał miał być już ostatnim po starej cenie. Miałem fart jeszcze załapać się jeszcze na tańszy cennik najwyraźniej. Mimo to, wiedząc jak wygląda efekt końcowy zapłaciłbym i te 3 koła.
 

szybkibill

New member
Ja jestem tuż przed wyborem doktora. Mam chęć zrobić u Tondla natomiast obawiam się cięcia Tight (chciałbym w spoczynku mieć lekko zasłoniętą żołądź i przesuwalną skórę we wzwodzie). Jak pamiętasz rozmowy z dr dałby radę wysłuchać "klienta" wymagania czy jadąc tam trzeba nastawiać się na wycięcie ciasne bez możliwości przesuwania skórą .. ?
 

piotrpoznan

New member
Ciężko powiedzieć, ja wiedziałem po co jadę i co chcę uzyskać - cięcie ciasne i jak najwięcej napletka wew ile idzie zachować w moim wypadku. Z tym nie było oczywiście żadnych dyskusji. Faktycznie że bardzo mało albo wręcz brak jakichś fotorelacji z cięcia luźnego u Tondela. Trudno powiedzieć czy dlatego, że utarło się że Tondel jest od ciasnych cięć, czy że on sam po prostu faktycznie takich nie robi. Myślę, że sensownym byłoby przedzwonić do niego i jak odbierze, to po prostu zapytać krótko jak się na takie cięcie zapatruje.
Jesteś przekonany że cięcie ciasne nie wchodzi w grę? Estetyka moim zdaniem też na plus dla całkowitego, no ale właśnie, estetyka to kwestia osobista więc mniejsza o to ;P
 

Podobne tematy

Do góry