• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

18 dzień po co o tym sądzicie

Kazusz

New member
A to załozone to codofix tak mi doktor polecił bo strasznie mnie w nocy wzwody mecza co 2 godzinki wstaje siku pochodzic chwile i tak z 5 razy przez noc
 

MKD

Active member
Godzinę robiłeś opatrunek? 😮
Tak, zanim to odkleilem mimo duzej ilosci wody i octaniseptu, pozniej dokladnie powoli i delikatnie mylem.
Ogolnie rozpuszczalem szare mydlo w cieplej wodzie, ktore mialem w kostce a nie w plynie.

Generalnie najpierw musialem zagotowac wode czekalem az wystygnie wrzucalem do tego szare mydlo i czekalem az sie rozpusci.

sciagalem opatrunek caly czas obficie polewajac bo ciezko bylo to odkleic…

nastepnie tskie dokladniejsze mycie miedzy innymi z zaschnietej krwi co bylo czasochlonne.

na koniec ontanisept i suszenie + zalozenie nowego opatrunku

@up

mnie 7-8 razy ;) niestety cierpie na wysokie libido bo bardzo, bardzo latwe osiaganie erekcji co bylo niekorzystne po zabiegu
 

Kazusz

New member
Dawno po zabiegu jestes?
To podobnie do mnie tylko przed załozeniem opatrunku stosuje maść help4 skin na gojenie ran ja 19 dobe troche mnie martwi bo w tym jednym miejscu słabo sie goi
 

MKD

Active member
Jestem zadowolony chociaz czasami odczuwam pewien dyskomfort, ze jednak nie jest w wersji standardowej i np partnerce moglby czegos brakowac. Ciezko mi sie postawic po drugiej stronie.

ogolnie jestem jednak mega zadowolony z higieny i tego jak wyglada penis pozbawiony napletka. Jest po prostu przyjemniejszy dla oka i mimo, ze no wolalbym w wersji standardowej to z napletkiem wydaje sie obrzydliwy nawet moj xd
 

kaloryfer!

Active member
Tak, zanim to odkleilem mimo duzej ilosci wody i octaniseptu, pozniej dokladnie powoli i delikatnie mylem.
Ogolnie rozpuszczalem szare mydlo w cieplej wodzie, ktore mialem w kostce a nie w plynie.

Generalnie najpierw musialem zagotowac wode czekalem az wystygnie wrzucalem do tego szare mydlo i czekalem az sie rozpusci.

sciagalem opatrunek caly czas obficie polewajac bo ciezko bylo to odkleic…

nastepnie tskie dokladniejsze mycie miedzy innymi z zaschnietej krwi co bylo czasochlonne.

na koniec ontanisept i suszenie + zalozenie nowego opatrunku

@up

mnie 7-8 razy ;) niestety cierpie na wysokie libido bo bardzo, bardzo latwe osiaganie erekcji co bylo niekorzystne po zabiegu
No to widocznie kwestia krwawienia, w sensie im więcej tym więcej strupa czy zaschniętej krwi i tym samym jebania żeby to zmiękczyć. Już wiem o co chodzi.

Natomiast moim zdaniem zbyt dokładne mycie to też błąd, poniekąd się wtedy rozdrapuje ranie i nie ma tej warstewki ochronnej.

Ja się stresowałem ze zaszcze opatrunek - i tak było i się okazało że to nie szkodzi jakoś odczuwalnie.

Ja opatrunek rano i wieczorem.
 

Kazusz

New member
No ja musiałem bo juz zwezenie sie robiło duze i był dyskomfort w sumnie miałem wczesniej przedłuzane wedzidełko u innej pani doktor ale nie pomogło ona ciagle twierdziła ze masci na blizne i cwiczenia nawet plastry stosowałem ale efektu zero nawet pani doktor stwierdzoła zeby w blizne wstrzykna jakis kwas czy cos i ze to ja troche rozciągnie ale nic nie dało no i sie zdecydowałem poszedłem na konsultacje i doktor kuzniar powiedział ze to sie nie rozciagnie i to było bez sensu, ze takie metody to u małych dzieci sie stosuje no i powiedział ze w tym przypadku obrzezanie całkowite wiec sie zdecydowałem
 

Kazusz

New member
No doktor mówił ze szwy po miesiacu jak sie dobrze bedzie goić to, wypada ze szwy zostaną usuniete około 21 grudnia teraz trzeba cierpliwie czekać oby tylko sie dobrze goiło
 

Podobne tematy

Do góry