• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Znieczulenie a wrażliwość

49835298

Member
Mam mega nadwrażliwą żołądź i każdy dotyk "boli". Podczas zabiegu, odczuwaliscie jakis dotyk lekarza na żołędziu, czy podczas znieczulenia nic kompletnie nie czuć?
 

Trolo

Well-known member
Skoro masz mega wrażliwą, to zacznij ją harować i przyzwyczajać do dotyku. Jaki zabieg u Ciebie jest planowany? W znieczuleniu nie będziesz czuł dotyku.
 

Trolo

Well-known member
No to nie będziesz czuł. Czyli rozumiem, że teraz zsuwasz napletek w spoczynku, a we wzwodzie nie idzie dlatego zabieg?
 

49835298

Member
No to nie będziesz czuł. Czyli rozumiem, że teraz zsuwasz napletek w spoczynku, a we wzwodzie nie idzie dlatego zabieg?
W spoczynku schodzi ale jest troche dyskomfortu, we wzwodzie da się zdjąc, ale na siłę i skóra się zatrzymuje pod żołędziem i nie da rady spowrotem na góre, do póki nie opadnie. Odnosze ból głownie przy dotyku materiałami typu ręcznik, pod prysznicem jest np ok.
 

Kuku66

Member
Przy zabiegu nie będziesz nic czuć po zabiegu już tak, ale stopniowo wrażliwość będzie coraz mniejsza. Jedyne co przy zabiegu Cie może boleć, a raczej napewno to odkażanie żołędzia, możesz poprosić lekarza o uprzednie znieczulenie a potem o odkarzenie może pójdzie Ci na rękę :)
 

Kuku66

Member
Odkażanie wygląda w taki sposób że lekarz ściąga ci napletka dość mocno i czyści płynem antybakteryjnym dość intensywnie. Nie wiem nie miałem takiego przypadku. Pierwsze znieczulenie masz nad penisem a kolejne w penisa i w główkę chyba z tego co mi się kojarzy
 

kamilops

Active member
Znieczulają raczej we wszystko, a mycie to odciągnięcie na siłę i "szorowanie" grzybka. Najlepiej zacisnij poslady i zamknij oczy, 20 sekund i po bolu ;)
 

kamilops

Active member
Ja miałem dość dużą nadwrażliwość, napletek ściągał mi się tylko w spoczynku (ale nawet do masturbacji go nie ściągałem), a lekarz na wizycie wstępnej, a także podczas operacji mył mi członka przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań.
 

49835298

Member
Ja miałem dość dużą nadwrażliwość, napletek ściągał mi się tylko w spoczynku (ale nawet do masturbacji go nie ściągałem), a lekarz na wizycie wstępnej, a także podczas operacji mył mi członka przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań.
Ja na wizycie wstępnej nie mialem takiego czegos, po prostu sciagnal, obejrzal i tyle :D
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry