• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zmiany na żołedziu

ON2301

New member
Witam jestem 3 miesiące po zabiegu obrzezania. Od jakiegoś czasu borykam się z następującymi plamkami na penisie. Towarzyszy im pieczenie przy dotyku. Ktoś wie co to może być i jakimi maściami to traktować?
 

ON2301

New member
Taki stan trzyma się jakoś od miesiąca w sensie pojawiają się i po tygodniu znikają i pojawia się inna.
Podejrzewacie co to może być?
 

mati12

Well-known member
Różnie może być od grzybicy do jakieś choroby weneryczne tak jak wyżej idź do lekarza czym szybciej tym lepiej
 

ON2301

New member
A ma ktoś pomysł co stosować na to żeby jakoś załagodzić objawy? Bo do lekarza pewnie dopiero w poniedziałek się dostane. Na ten moment stosuje maść przeciwzapalna
 

diffident

New member
Witam jestem 3 miesiące po zabiegu obrzezania. Od jakiegoś czasu borykam się z następującymi plamkami na penisie. Towarzyszy im pieczenie przy dotyku. Ktoś wie co to może być i jakimi maściami to traktować?
Opie nawet jeżeli na jakiś czas przejdzie ci po poleconej maści lepiej umówi się na wizytę u lekarza, a nie szukaj porad u "internetowych znachorów".
 

ON2301

New member
Taki jest plan tylko potencjalna wizyta dopiero w poniedziałek. Kto myślicie ze leoszy urolog czy dermatolog w tym wypadku?
 

Trolo

Well-known member
Zadbaj o higienę i nie kombinuj z maściami. Dwa dni Cię nie zbawią jak to się pojawia od jakiegoś czasu.
 

nope

Well-known member
Tak samo jak wyżej. Higiena i dużo wietrzenia. Na pewne choroby sie zaleca obrzezanie np zapalenie żolędzi chociaż jesteś po zabiegu to wietrz pendraka może pomoże doraźnie i przy tym. Ciekawe czy to twoje obrzezanie nie ma związku z tym co sie teraz dzieje. Wszystko smiga u ciebie dobrze po obrzezaniu?
 

Maskonur

Active member
A jesteś po całkowitym obrzezaniu?
Ja miałem po plastyce napletka podobne choć nie w takim stopniu jak u Ciebie.
 

Podobne tematy

Do góry