• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapytanie

Deante889

New member
Witajcie
Byłem we wtorek u urologa i zdiagnozowal u mnie stulejke, nadmiar napletka, zalupek i po krótkiej rozmowie powiedział mi że czeka mnie raczej obrzezanie i poszerzanie wedzidelka i dostałem skierowanie na operacje po czym miałem sie u niego stawić dziś rano na umówienie operacji/zabiegu.
Zostałem umówimy na 7 grudzien 2015 w szpitalu na NFZ (tam pracuje lekarz na codzień) i teraz mam do was panowie takie pytania:
1 - typ obrzezania nie powinien być powiedziany na 1 wizycie?? (mam stulejke pełna) czy przed zabiegiem będzie decyzja
Myślałem o typach:
A) high and tight
B) low and loose
2 - jak będzie wyglądać badanie przez anestezjologa (przed zabiegiem ma mnie zbadać)
3 - goli się samemu w domu dzień wcześniej? Lekarz nic mi nie powiedzial
4 - czy jak idę na NFZ to dostanę jakieś zwolnienie lekarskie? Bo sam biorę 2 tygodnie.
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zalezy jak twoj napletek jest waski. Bo zeby mozna byla zrobic ktorys z tych stylów to jeszcze napletek musi się na to nadawac. Takze nie napalaj sie za wczesnie na jakikolwiek styl. Rownie dobrze lekarz moze umieć tylko w jeden swoj sposob obrzezac i o stylach to sobie mozesz gadac ile wlezie a i tak zrobi po swojemu. Zawsze mozesz zapytac o styl. Powiedziec ze zalezy ci na ktoryms. High&tight lub hogh&loose bym wybral bo zostaje duzo wewnetrznego napletka. Kazdy low powoduje usuniecie całości lub prawie całości wew napleta.
 

Deante889

New member
Ja się nie napalam :) wręcz przeciwnie boję się jak nie wiem, takiego strachu to nigdy nie miałem ale cóż chce się mieć w pełni sprawnego przyjaciela to trzeba przrcierpiec :) tylko to mnie zdziwiło że nawet nie powiedzial sam jaki typ obrzezania będzie potrzebny. Jak byłem we wtorek u niego to jak mi ściągnął napleta to jeszcze dobre pół godziny mnie bolał :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry