• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

zaczerwienienie na żółędzi

GadDemyt1

New member
Infekcja jakaś, według mnie. Pojawiło się tak nagle, samo z siebie? Miałeś jakieś kontakty seksualne, albo może zaniedbałeś higienę jakoś? Brałeś jakieś antybiotyki? Radziłbym iść do jakiegoś dobrego laboratorium i zrobić wymaz w kierunku bakterii i grzybów, wraz z antybiogramem i mykogramem. Możesz też iść z tym do urologa lub dobrego dermatologa i próbować leczyć to w ciemno, ale ja jednak wolałbym wiedzieć co to jest
 

ibra456654

New member
pojawilo sie rano z 3 dni temu tak z niczego - przez ostatnie 2 miesiace nie mialem kontaktow zadnych. Szczerze to chcialem poczekac jeszcze z tydzien i dopiero wtedy isc bo tak srednio mi sie usmiecha isc z czyms takim wiecie o co chodzi. Ale jak sie bedzie utrzymywac jeszcze to lipa. Co do higieny to standardowo wszystko nie sadze zeby to mialo wplyw.


Może to być jakaś grzybica czy cos?
 

GadDemyt1

New member
A może jakieś antybiotyki w ostatnim czasie brałeś?
Mi to wygląda na jakąś infekcję. Radzę nie czekać tylko iść do lekarza czym prędzej. Im szybciej się za to zabierzesz, tym łatwiej się będzie tego pozbyć. Urolog to po kilka dziennie takich wacków ogląda. Nie ma się czego wstydzić :D
 

ibra456654

New member
nic zadnych lekow - mam zamiar poczekac do poniedzialku i jak sie nic nei zmieni to wtedy pojde ale mi sie to nie usmiecha - wizyta zreszta ponad stowe. w sumie przez te 3 ostatnie dni to bardzo podobnie wyglada ani gorzej ani lepiej
 

Podobne tematy

Do góry