• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg u lekarza bez opinii

wichu

New member
Witam!
Dostałem skierowanie na NFZ na obrzezanie. Udałem się do najbliższego mnie szpitala, czyli szpitala w Kwidzynie. Zabieg mam mieć we wtorek, jednak ze względu na to, że się rozchorowałem będę musiał go przełożyć. Poczytałem trochę forum i mam trochę obawy do zabiegu. Lepiej po prostu przełożyć wizytę w Kwidzynie, u lekarza o którym nie mogę znaleźć żadnych opinii w internecie, czy poszukać jakiejś kliniki np. w Gdańsku, gdzie można znaleść lekarzy, mających jakąkolwiek opinie na tym forum.

PS. Nawet jeżeli okazałoby się, że musiałbym zapłacić za zabieg nie jest to dla mnie większy problem, dlatego wybór miałbym spory.
 

hhhalekks

Member
Zdecydowanie bym odradzał widząc czasami na forum co niektórzy mają porobione. To jest niby prosty zabieg ale jak będzie zrobiony byle jak to też potem np możesz mieć sprzęt nieestetyczny. Ja miałem to samo też miałem robić zabieg w swojej okolicy chociaż lekarz miał parę opinii pozytywnych ale postanowiłem poczekać jeszcze prawie miesiąc dłużej i zrobiłem u doświadczonego urologa i nie żałuję bo wygląda to super. Słuchaj skoro możesz zapłacić więcej to szukaj dobrego urologa i u niego rób :)
 

Podobne tematy

Do góry