• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabezpieczenie przed polucjami

akal321

New member
Witam, od razu chcę zaznaczyć, że mam świadomość czym są polucje i dlaczego występują. Wiem również, że można ich unikać za pomocą masturbacji/uprawiania seksu itp. Pytanie moje jednak brzmi, czy są jakieś sposoby, żeby zabezpieczyć się przed polucjami, żeby nie musieć po nich wiele sprzątać? Nie mam partnerki/partnera, więc seksu nie uprawiam, a masturbować się nie chcę, walczę z uzależnieniem. Śpię nago, bo jest mi wygodniej i lubię uczucie "szorowania" penisem, więc w przypadku polucji cała pościel jest do prania... Czy ktoś jest w stanie coś polecić?
 

Zib33

Active member
lubię uczucie "szorowania" penisem
Czyli walczysz z uzależnieniem od masturbacji, a potem się masturbujesz szorując o prześcieradło. Polucje nie pochodzą od szorowania. Często zdarzają się nawet bez wzwodu. Weź się ubierz, bo spanie nago jest bardzo niehigieniczne (na tej samej szmacie raz dupa, raz członek).
 

mati.miksiak

New member
Jeśli się myjesz przed pójściem spać, to spanie nago jest ok. Lepiej się śpi i jądra się nie grzeją tak, jak w majtkach. Ale jak wytrysk jest wywoływany przez pocieranie, to już nie jest polucja. Weź chociaż chusteczki i się spuść na nie. Będzie czyściej.
 

akal321

New member
Czyli walczysz z uzależnieniem od masturbacji, a potem się masturbujesz szorując o prześcieradło. Polucje nie pochodzą od szorowania. Często zdarzają się nawet bez wzwodu. Weź się ubierz, bo spanie nago jest bardzo niehigieniczne (na tej samej szmacie raz dupa, raz członek).
Nie wyraziłem się odpowiednio. Chodzi o to, że lubię uczucie dotykania penisem prześcieradła czy kołdry, bo jest to inne niż w bokserkach. Wiem skąd są polucje, po prostu z mojej wypowiedzi zabrzmiało to dość dwuznacznie, sorka. Mało kiedy je mam, ale jak mija jakaś większa ilość dni od ostatniej masturbacji, to po prostu się boję, że one wystąpią i będzie "koniec świata"
 

Podobne tematy

Do góry