• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wygląd penisa po obrzezaniu

Klyczek

New member
Witam, czy kiedys dziewczyna powiedziała wam, że wasz penis jest brzydki? Pytam iż jestem juz jakieś 2 miesiace po obrzezaniu i ogolnie jest dosyć krzywo(z jednej strony jest wiecej bardziej loose a z drugiej tight). I wlasnie z tego powodu w ostatnim czasie stracilem sporo pewnosci siebie bo zastanaeiam sie czy dziewczyny az tak bardzo patrzą na wyglad.
 

Klyczek

New member
Sorry, że dopiero teraz odpisuję ale w ostatnim czasie byłem mocno zajety i zapomniałem, ze utowrzylem ten temat. Pisaliście, ze nie patrzą tylko pytanie jak to u was wyglada? U mnie jest trochę krzywo i zastanawiam sie czy isc na poprawkę czy nie. Co sądzicie jest aż tak tragicznie?https://postimg.cc/gallery/FK9bnwy
 

flader

Active member
Sorry, że dopiero teraz odpisuję ale w ostatnim czasie byłem mocno zajety i zapomniałem, ze utowrzylem ten temat. Pisaliście, ze nie patrzą tylko pytanie jak to u was wyglada? U mnie jest trochę krzywo i zastanawiam sie czy isc na poprawkę czy nie. Co sądzicie jest aż tak tragicznie?https://postimg.cc/gallery/FK9bnwy
Totalnie normalnie to wygląda, przynajmniej z tych zdjęć, na których cokolwiek widać, bo wszystkie są średnie. Mało które obrzezanie jest do linijki.
 
Czytając forum dochodzę do wniosku, że większość lekarzy podchodzi do tematu operacji stulejki z perspektywy osiągnięcia celu leczniczego. Estetyka efektu końcowego jest drugorzędna. Stąd od paru lat trend w prywatnych przychodniach, by zabieg taki wykonać biorąc pod uwagę również estetykę. Wpisz w Google hasło "obrzezanie estetyczne" i wyskoczy Ci parę wyników. Zgaduję, że odpłatnie i prywatnie jesteś w stanie poprawić to, co wyszło nierówno za pierwszym razem.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Wygląd penisa po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 7
T Niepokojący wygląd penisa Po zabiegu obrzezania 1
T Wygląd penisa Inne 7
J wygląd penisa Stulejka 2
K Prawidłowy wygląd penisa Po zabiegu obrzezania 3

Podobne tematy

Do góry