• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wsyzstko ok? 15 lat

vrxcv

New member
Mam 15 lat i mam mega malego penisa i dziwnie przerosniete jajka czy wszystko jest ok?



Jajka:

Caly penis:
 

dandoo

Active member
chlopku masz zwezenie napletke pytanie czy swobodnie mozesz go zdjac i odkryc zoledz jak nie albo nie idzie latwo ( czujesz bol lib dyskomfort) to masz stulejke, sprawdz a jak cos umow sie do urlologa z rodzicem, jadra nie maja nic do stulejki ;)
 

dandoo

Active member
dodam musisz to ocenic w spoczynku i we wzwodzie, ja miałem problem przy wzwodzie, czulem dyskomfort i mialem zwezenie, mam nadzieje ze juz po bo jestem po zabiegu. sprawdz jak ci pisalem i bedziesz wiedzial cxy isc do urologa i wazne przed pogadaj z rodzicami to wydaje sie wstydliwe ale nie zrob mojego bledu ;) pozdro
 

Etdj

New member
Nie masz sklejonego napletka? A tak pozatym chyba wszystko dobrze, ciężko ocenić po 2 zdjęciach a rozmiar masz normalny
 

Trolo

Well-known member
Witaj. Może trochę usystematyzujmy to co widać i co można stwierdzić, bo koledzy już diagnozy stawiają, a tak naprawdę to nie wiadomo zbyt wiele.
Zapytałeś o jądra to jak na moje oko są normalne i nie sądzę żeby były przerośnięte. Nie wiem po czym to stwierdziłeś.
Jeżeli chodzi o całego penisa to nie jest on mały. Pomniejszać go będzie to, że jesteś trochę grubszy i pewna jego część będzie schowana pod tłuszczem zebranym na wzgórku łonowym( zaraz nad penisem). Zauważ i sprawdź sam, że jak naciśniesz skórę nad penisem do kości to zobaczysz, że odsłoni się reszta penisa.
Teraz odnośnie całkowitej sprawności penisa to koledzy mówią o zwężeniu i sklejeniu napletka, a nic takiego tu nie widać. Więc pytanie nasuwa się samo czy jesteś w stanie zsunąć napletek podczas spoczynku i wzwodu penisa?
 

toastt

Well-known member
Wow, pierwszy raz od dawna widzę, że ktoś wrzucił zdjęcia bezpośrednio na forum. Nawet szczerze nie sprawdzałem tego kiedykolwiek czy tak się da. Co do twojego sprzętu to wizualnie nie widać tutaj problemów, ale jeżeli odsłanianie żołędzi sprawia Ci ból, to trzeba sprawdzić czy nie masz stulejki lub krótkiego wędzidełka. Czasami te dwa problemy ze sobą współistnieją.
 

nwm kto

New member
Pisałem z nim powiedział że nie może ściągnąć do końca sorki,a jak mocniej naciąga to boli.🫡
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
1 Dojrzewanie 11 lat Inne 1
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
I Problem lat 20 Stulejka 3
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8

Podobne tematy

Do góry