Wrażliwość 2 miesiące po

Nie mam pojęcia, ja jestem ponad 3 miesiące po całkowitym i właśnie blizna jest jeszcze bardzo twarda i w niektórych momentach pozostały takie twarde grudki po szwach, miejscami swędzi także może cie to pocieszy ale sam nie jesteś ;)

MKD

Active member
Ja zadnego boli ani dyskomfortu nie odczuwam. Po prostu czasem gdzies tam cos poczuje ale to nic takiego.

jesli chodzi o seks czy masturbacje to gdyby znalazly sie checi to bym mogl np 6 razy dojsc a i tak nie odczuwalbym zadnych bolow.

jak jestes ponad rok po zabiegu to nie liczylbym na jakies zmiany

kondzio26

Member
Ja zadnego boli ani dyskomfortu nie odczuwam. Po prostu czasem gdzies tam cos poczuje ale to nic takiego.

jesli chodzi o seks czy masturbacje to gdyby znalazly sie checi to bym mogl np 6 razy dojsc a i tak nie odczuwalbym zadnych bolow.

jak jestes ponad rok po zabiegu to nie liczylbym na jakies zmiany
Czyli mam sie pogodzić z tym że będzie mnie do końca życia to bolało :(

Qqq

New member
Nie ma zasady. Ja zabieg mialem 27 listopada 2020 to juz prawie rok i odkad sytuacja sie „unormowala” do dnia dzisiejszego jest bez zmian. Napletek wewnetrzny czasami daje o sobie znac ale to sie nie zdarza np co minute tylko gdzies tam czasem np raz czy dwa razy w ciagu dnia sie zdarzy.

to oczywiscie bardzo dobrze bo cos czuc :)
A to nie jest czasem tak ze jak jest zostawiony ten napletek wewnętrzny to większe odczucia ale jest cały czas pozostawiony na otarcia itp wiec z czasem traci na wrażliwości co finalnie skutkuje tak jakby go nie było ? , wiec może niepotrzebnie jest zostawiany bo tylko uwiera ?

MKD

Active member
Niby tak ale jednak zoladz rzeczywiscie traci czulosc a ten napletek wewnetrzny jakos nie bardzo.

jego sie zostawia po to zeby moc dojsc podczas seksu a nie sie meczyc u ogolnie ciecie niskie jest ryzykowne w tej sprawie

kondzio26

Member
U mnie w jednym miejscu coś takiego zostało i tam jest właśnie ta nadwrażliwość i to tylko z jednej strony w jednym małym miejscu. Reszta jest spoko.

Qqq

New member
No ciekawe ile mi po czasie zejdzie , bo są momenty ze wyglada to całkiem dobrze tak jakby wcale tej limfy nie było ale po czasie wraca

latek777

Member
u mnie wygląda podobnie, z tym, że ja ma obrzezanie częściowe, niestety żołądź nadal jest wrażliwa w pewnych miejscach do tego blizna boli też w jednym miejscu, co do wyglądu to szczerze napisze nie mam zastrzeżeń, choć pewnie lepiej było robić obrzezanie całkowite

Qqq

New member
No ale jest to nabrzmiałe , mam nadzieje ze będzie to się układać jak skóra normalna a robi się pierścień , jeśli tak zostanie jak dla mnie i tak do poprawki , minęły 2 miesiące , poczekam rok

NapletonBonaparte

Active member
Jest nadzieja. Ale ten napletek też musi się jakoś zwijać.

Nic z tym nie rób. Jest zajebiście, zrobisz "poprawkę" na L&T a potem będzie płaku, płaku, panowie ona ssie a ja nie czuje nic..

Xiaflex

Member
Poczekaj jeszcze do pół roku bo ten lekki obrzęk może się jeszcze poprawić ale nie ma sensu robić poprawki bo niby co tam jeszcze chcesz ciąć i poprawiac ? Super jest.