Wrażliwość 2 miesiące po

Qqq

New member
Jestem 2 miesiące po całkowitym . Pytanie brzmi po jakim czasie przestaliście czuć dyskomfort ???, nie mówię tu o żołędziu który sam w sobie już się jako tako zahartował ale w moim przypadku to napletek wewnętrzny i miejsce po szwach, blizna . Po jakimś czasie mogę liczyć ze zapomnę o tym ze mi coś przeszkadza

nope

Well-known member
Miałem. Uwierała mnie blizna i swędziała podczas chodzenia. Samo przeszło. Pomogły przy tym mi też plastry silikonowe sutricon i żel też sutricon naprzemiennie coś tam redukowaly to napięcie i swędzenie no i robiły to co najważniejsze czyli wygładzały. Dyskomfort od ocierania to już nie pamiętam ale też mam przebłyski że dość długo mnie nadwrażliwość trzymała. Wszystko przejdzie po czasie spokojnie

Qqq

New member
Mnie chyba będzie czekała poprawka bo po 2 miesiącach w stanie spoczynku robi się mi się nieestetyczny pierścień

nope

Well-known member
U mnie w spoczynku czasem tez sie tski robi. Niestety ale idealnego naciągu skóry w spoczynku nie będsiesz mieć bo by brakło skóry na wzwód

MKD

Active member
Ja zabieg mialem prawie rok temu a gdzie tam czasami cos poczuje ;)

lepiej tak niz nie czuc nic a takie cos sie ponoc zdarza

Qqq

New member
Wiesz co mi chodzi o to ze czuje ten dyskomfort . Zabieg miałem 2 miesiące temu wiec pamietam stan przed zabiegu i mam tylko nadzieje ze po czasie o tym nawet nie będę myślał

nope

Well-known member
Czujesz dyskomfort podczas stosunków/masturbacji czy tak o po prostu podczas czynnosci zyciowych w gaciach ze sie ociera? Jakie punkty dokladnie cie denerwuja? Proponuje tez wstawic zdjęcia to zobaczymy jak to wygląda.

promatyk1

Member
Ja po wielu latach nadal czuję, że mi dynda w majtach (nosze luzne bokserki). Z tym, ze nie czuje żołędzi, a pozostały napletek wewnętrzny jak np. dotyka szwów bielizny lub spodni.

Qqq

New member
Ja po wielu latach nadal czuję, że mi dynda w majtach (nosze luzne bokserki). Z tym, ze nie czuje żołędzi, a pozostały napletek wewnętrzny jak np. dotyka szwów bielizny lub spodni.
ale to napletek wewnętrzny czujesz po tylu latach ? . Wydawało mi się ze po takim czasie nie powinno się na to zwracać uwagi

MKD

Active member
Nie ma zasady. Ja zabieg mialem 27 listopada 2020 to juz prawie rok i odkad sytuacja sie „unormowala” do dnia dzisiejszego jest bez zmian. Napletek wewnetrzny czasami daje o sobie znac ale to sie nie zdarza np co minute tylko gdzies tam czasem np raz czy dwa razy w ciagu dnia sie zdarzy.

to oczywiscie bardzo dobrze bo cos czuc :)

kondzio26

Member
Nie ma zasady. Ja zabieg mialem 27 listopada 2020 to juz prawie rok i odkad sytuacja sie „unormowala” do dnia dzisiejszego jest bez zmian. Napletek wewnetrzny czasami daje o sobie znac ale to sie nie zdarza np co minute tylko gdzies tam czasem np raz czy dwa razy w ciagu dnia sie zdarzy.

to oczywiscie bardzo dobrze bo cos czuc :)
Ja też czasami czuje, właśnie też ten napletek wewnętrzny a jestem już ponad rok po zabiegu. Zwłaszcza po masturbacji czuje taki dziwny ból i lekki dyskomfort. Nie jest to jakiś bardzo uciążliwy ból ale jednak jest i chciałbym żeby mi to przeszło w końcu. Trochę się tym martwie.