• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wizyta u urologa

Patryk98

New member
Witam
Mam 14 lat. Niedawno zauważyłem, że mam stulejkę. W stanie wiotkim udaje mi się napletek zsunąć, ale w wzwodzie tylko do połowy. Rozmawiałem już z tatą i jestem w piątek umówiony u urologa.
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda takie badanie? Czy muszę się do niego jakoś przygotować? Czy do gabinetu wchodzę z tatą czy sam?
 

sławek83

Moderator
Patryk98 napisał:
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda takie badanie? Czy muszę się do niego jakoś przygotować? Czy do gabinetu wchodzę z tatą czy sam?

Nie bój się, lekarz ci krzywdy nie zrobi. Mój lekarz nawet go nie dotykał, mi kazał naciągnąć i widział co jest. Może u ciebie też tak będzie?? A nawet jak go dotknie to nic ci nie zrobi złego przecież. Do badania jakoś specjalnie nie trzeba się przygotowywać, wiadomo, higiena no i chyba że masz tam taki gąszcz że go całego zakrywa to pozbądź się go trochę. Masz 14 lat więc chyba tata też będzie musiał tam być.
 

Lukas.

New member
Lekarz będzie kazał zdjąć Ci majtki i kazać Tobie sam sobie ściągnąć napletek. Ewentualnie zrobi to dla pewności sam. I to wszystko. Stwierdzi wtedy co dalej i umówi na zabieg.
Do gabinetu możesz wejść sam lub jak chcesz by ktoś przy Tobie był możesz wejść z rodzicem.

Przygotowanie na taką wizytę to jedynie higiena - porządna kąpiel i pozytywne nastawienie! :)

Pozdrawiam!
 

Podobne tematy

Do góry