• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wedziełko,stulejka?

QQrydza

Member
Zakladalem juz temat i wiekszosc mowi ze czesciowa stulejka, ale wydaje mi sie ze troche lepiej juz schodzi napletek podczas wzwodu.
Mam umowiona wizyte u urologa na 4 stycznia wiec bede wiedzial wszystko. Im wiecej czytalem tym bardziej mi sie wydaje ze to krotkie wedzielko.
Wedzidelko: Wczesniejsze zdjecia:
Widac ewidentnie ze wedzidelko ciagnie, ale pytanie czy nie masz tez stulejki? Czy wszystkiemu jest winne wedziedlko.
Pozdrawiam
 

Rubber

Member
O wędzidełku nie trzeba nic więcej mówić, bo jest naprawdę krótkie. Masz częściową stulejkę, widać pierścień. Myślę, że jak udasz się do dobrego chirurga to możesz mieć częściowe obrzezanie, żeby nie stracić całego napletka.
 

Rubber

Member
Dlatego napisałem, że jak chce się częściowe to trzeba do dobrego chirurga i nie powinno być komplikacji.
U mnie po pierwszym zabiegu częściowego obrzezania wystąpiło sporo komplikacji przez jakość wykonania i sposób założenia szwów.
Na zabieg poprawkowy udałem się do jednego z polecanych na forum urologów, który wykonał mi ponownie częściowe obrzezanie i usunięcia wędzidełka i jestem zadowolony z efektu.
 

Amek

Active member
Ze zdjęć wygląda, że trzeba zrobić plastykę wędzidełka i obrzezanie.

Idź do urologa, on Ci wszystko powie.
 

Trolo

Well-known member
No to chyba będziesz wiedział wtedy co robić. Zawsze można przejść dwie operacje po kolei, niż jedną i żałować.
 

QQrydza

Member
Ok juz po konstultacji. Wedziedelko do wydluzenia i urolog mowil ze jeszcze jakis plat skory skroci bo mowi ze pacjenci sie potem na to skarza podczas wzwodu. Zabieg teoretycznie w piatek, mam po niby na noc na obserwacji zostac i rano wypis. Chcialem koniecznie znieczulenie calkowite, koszt niby 2200-zabieg w Bielsku szpital sw Lukasza
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry