• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wędrujące jądra?

Badababum

New member
Witam, mam takie pytanie. Mam takie pytanie. Otóż ostatnio zauważyłem, że podczas seksu w pozycji kiedy leżę na plecach ucieka mi jądro czasami oba. Dodam, że ok. 1,5 roku temu byłem obrzezany i nie wiem czy przed obrzezaniem też miałem ten problem bo nie uprawiałem wtedy seksu. Zazwyczaj nie sprawia to dyskomfortu tylko czasami. I tutaj pytanie czy jest to coś czym powinienem się przejmować i udać do lekarza czy jest to w miarę normalna sprawa?
 

Zib33

Active member
Sprawa raczej nienormalna, bo chowanie się jąder to normalne u dzieci, ale nie dorosłych. Skonsultuj z lekarzem.
 

toastt

Well-known member
Przed wytryskiem jądra są podciągane bliżej brzucha i to jest normalny stan. U Ciebie mogą się one chować nie tylko z powodu jakichś możliwych patologii w budowie ciała, ale dodatkowo może to wynikać z mechanizmu obronnego organizmu - jeżeli kobieta skacze po Tobie, to mogą się one chować w geście obrony przed urazami.
 

toastt

Well-known member
@Badababum konsultacja nie zaszkodzi i rozwieje wątpliwości. Jeżeli psychicznie Cię to dręczy, to tym bardziej powinieneś iść do urologa, bo my tutaj przez internet nie mamy Cię jak zbadać.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Ból jądra podczas wytrysku Inne 0
H Ból jądra Inne 1
N Przewlekły ból jądra Inne 5
P Jądra ponad moszną przy niskich temperaturach - fiksacja? Inne 3
B Sflaczały worek na jądra Inne 3

Podobne tematy

Do góry