• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wasze opinie po prostowaniu penisa

Dlaczego zrobiliście zabieg?


  • Total voters
    7

michal810

New member
Witam panowie sam zastanawiam się na prostowaniem penisa i mam do was pytanka.
1. Czy jesteście zadowoleni z efektu po zabiegu i czy byście go polecili niezdecydowanym?
2. Jak komfort po zabiegu? Czy odczucia są lepsze?
3. Czy bardzo boli po zabiegu i ile bez seksu?
 

Mordred

Member
1. Jestem 13 lat po operacji i to była świetna decyzja, ale moje skrzywienie było duże (ok 70stopni)
2. Po zabiegu zajęło mi z 6 miesięcy do powrotu w 100% do sprawności (blizna była nadwrażliwa)
3. Mnie nic jakoś specjalnie nie bolało, ale musiałem wytrzymać 2 miesiące bez seksu

Ogólnie polecam operacje jedynie przy dużych skrzywieniach. Jakbym miał np 20-30 stopni to bym się na nią nie zdecydował.
 

Konrad1

Member
Jestem zadowolony z efektu. Innym nie będę mówił co maja robić. Ale gdybym mógł cofnąć czas to bym zrobił sobie ten zabieg pewnie już jako 18 latek. A nie 33 latek. Ja miałem skrzywienie z 30-35 stopni w dół i różnica jest olbrzymia. Wogole nie ma co porównywać. Łatwość włożenia, Łatwość ruchów, stymulacja penisami w pochwie wszystko na mega plus.
Bólem się wogole nie ma co przejmowac. Mnie tak naprawdę bolal tylko z 2 razy rano jak stal po przebudzeniu. Po wysikaniu juz nie bolał. No i jak za szybko zaczniesz nim bawićtomoze bolec.
2 miesiąca bez seksu loda i innych rzeczy. Potem możesz delikatnie próbować. A dochodzi do siebie tak do pol roku myślę.
 

user842

Member
1. Jestem zadowolony. Jeśli ktoś posiada duże skrzywienie i związane z nim problemy psychiczne, to jak najbardziej bym polecił. Nie zaleca się jednak operowania skrzywień mniejszych niż 30 stopni.
2. Nie uprawiałem seksu przed zabiegiem więc nie mam porównania, ale domyślam się, że byłoby to dość niekomfortowe przy 50-stopniowym skrzywieniu. Natomiast psychicznie po zabiegu czuję się dużo lepiej.
3. Po zabiegu czułem tylko lekki ból, który szybko przeszedł. Poza tym przez pierwszy tydzień zdarzają się bóle podczas wzwodów nocnych (średnio nasilone, ale jak najbardziej do wytrzymania). Trzeba też uważać, bo penis po operacji jest bardzo wrażliwy. Na początku musiałem chodzić dość powoli, bo przy szybkim chodzeniu za bardzo trząsł się w bieliźnie, co również wywoływało ból.
Zwykle zaleca się dwa miesiące abstynencji, ale to zależy od osoby, niektórzy muszą poczekać 3-4 miesiące.
 

Qmba

New member
Jak zmierzyc prawidlowo kąt skrzywienia.
Mam skrzywienie w lewo tak mniejwiecej w polowie. Raz wychodzi 15 raz 20 a nawet 30.
 

Konrad1

Member
Najlepiej by było kątomierzem. Przykładasz na wprost tak że 0 stopni jest do przodu. I patrzysz na ile stopni wskazuje zakrzywiony koniec. Pewnie dokladniej by bylo zrobic zdjęcie. Narysować dwie proste osie przez penisa. Jedna prosta na trzonie gdzie wychodzi od brzucha. Druga na zagietym kawałku.
 

Qmba

New member
Najlepiej by było kątomierzem. Przykładasz na wprost tak że 0 stopni jest do przodu. I patrzysz na ile stopni wskazuje zakrzywiony koniec. Pewnie dokladniej by bylo zrobic zdjęcie. Narysować dwie proste osie przez penisa. Jedna prosta na trzonie gdzie wychodzi od brzucha. Druga na zagietym kawałku.
O fajnie kolejny problem jakieś 35 stopni
 

Podobne tematy

Do góry