• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

[Warszawa] dr Wojciech Perdzyński

szukam

New member
Polecono mi prof. dr Wojciecha Perdzyńskiego z Warszawy jako specjalistę od zabiegów związanych ze stulejką. Z tego co słyszałem zabiegi te są u prof. Perdzyńskiego znacznie droższe niż w innych miejscach i kosztują ok. 3000 zł.

Czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat dr Perdzyńskiego? Chciałbym mieć pewność, że trafię do dobrego specjalisty i że warto dołożyć trochę w stosunku do tego, ile biorą za tego typu zabiegi inni lekarze.
 

mk187

New member
Polecono mi prof. dr Wojciecha Perdzyńskiego z Warszawy jako specjalistę od zabiegów związanych ze stulejką. Z tego co słyszałem zabiegi te są u prof. Perdzyńskiego znacznie droższe niż w innych miejscach i kosztują ok. 3000 zł.

Czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat dr Perdzyńskiego? Chciałbym mieć pewność, że trafię do dobrego specjalisty i że warto dołożyć trochę w stosunku do tego, ile biorą za tego typu zabiegi inni lekarze.

Polecam w 1000%
Mialem zabieg 4 tygodnie temu i wszystko super. Bolu praktycznie podczas zabiegu nie poczulem oprocz oczywiscie znieczulenia ale do przezycia.

Po dwoch tygodniach juz bylo super.
Teraz juz zostaly male blizny praktycznie nie widoczne a szwow to chyba mialem z 40 jak operacja plastyczna twarzy :)

Jako jedyny lekarz odradzil obrzezanie i wskazal plastyke co mnie ucieszylo.
Zabieg 3500zl
4 wizyty po 200zl

Jezeli chcesz byc pewny to nie zaluj kasy bo to chyba najcenniejsze co masz a jak poczytasz fora to zrozumiesz dlaczego warto wylozyc tyle kasy.
Nie czekaj i dzialaj.
 

alfred666

New member
Opinia od osoby z 1 postem nie wydaje mi się wiarygodną, szczególnie przy takich kwotach...
No i konto założone tego samego dnia co napisany post.
 

mk187

New member
Pragne jedynie nadmienic ze zdrowie jest bezcenne a kwota nie jest mala ale w innych renomowanych klinikach zaplacisz podobna cene za cos co nie do konca jest potrzebne.

Przed wizyta u prof. 3 urologow wskazalo obrzezanie tylko dlatego zeby jak najszybciej zrobic zabieg skasowac od 900-2500zl i dla nich po problemie a Ty zyj pozniej ze swiadomoscia ze cos jest nie tak.
Najlepsze jest to ze powiedza Ci pozniej ze przeciez tak wlasnie mialo byc i informowali Cie o tym ze przeciez rana bedzie goila sie miesiac ale pozniej jeszcze to moze tak byc ze przez pol roku trzeba bedzie smarowac mascia bo nie wyszlo tak jak mialo wyjsc.
Ilu jest tutaj takich ludzi na forach ??? Nie udzielam sie na takich forach bo raczej szukam na nich odpowiedzi i zdecydowalem sie tylko na ten post dlatego bo wiem co faceci przezywaja tym bardzie starsi a nie gowniarze ( chociaz dotyczy to wszystkich ).
Profesor jest plastykiem i obrzezanie wskazuje wtedy jak komus sie przypomnialo po 3 latach ze na cos takiego choruje i niema wyjscia.
Dodam jeszcze ze po zabiegu poszedlem na USG jamy brzusznej i jader ( na polecenie prof. Zeby wykluczyc zylaki powozka nasiennego ) i lekarz ktory robil USG ( specjalnie umowilem sie do kogos innego zeby nie bylo stronniczego podejscia do tematu ) okazal sie urologiem ktory przygladal sie chyba 15 minut jak to jest wykonane i az z ciekawosci zapytal kto to wykonywal.
Jak powiedzialem kto to nastala cisza i tylko kiwniecie glowa jako gest mowiacy czapki z glow.

Tak jak juz pisalem jest to moj ostatni wpis bo juz nie mam tutaj czego szukac.

Zycze Wszystkim duzo zdrowia i szczescia w poszukiwaniu rozwiazania swoich problemow.
 

Podobne tematy

Do góry