• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Vigor Med Leszno

avesso

New member
Witam chciałem się umówić na wizytę w "Vigor Med Specjalistyczne Centrum Medyczne" w Lesznie u doktora Michała Podgórnego lub u doktora Mariusza Błachowiaka, lecz termin wizyty najbliższy to 17 września 0.o myślałem ze na prywatnie to szybciej idzie, i pytam się pani z recepcji czy da rade szybciej wiedz powiedziała ze przyjmuje u nich jeszcze jeden lekarz stosunkowo młody (tak to ujęła) Radosław Biernacki i dodała ze wszystko konsultuje z lekarzami wyżej wymienionymi, wiedz zapisałem się na wizytę 28 lipca. Na necie doczytałem trochę i ten lekarz jest w trakcie specjalizacji (chyba rozpoczął w 2011). Jak myślicie czy dobrze zrobię jak pójdę do tego lekarza? Czy on tez będzie mi robił operacje czy to już zrobi ktoś bardziej doświadczony ? l jeszcze jedno pytanie czy operacje uda się zrobić już następnego tygodnia tylko tak mi pasuje(urlop), bo jak nie to pewnie dopiero za rok :)
 

Podobne tematy

Do góry