• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Utracone cm

Pelu1999

New member
Witam , przeszedłem zabieg prostowania i obrzezania całkowitego penisa , minęło 3 tygodnie , przed zabiegiem penis miał około 16 cm w skrzywieniu w dół (gdy go wyprostowalem ręką około 15cm )
A teraz po zabiegu ma okolo 11 cm , czy te cm wrócą?
Minęło od zabiegu 3 tygodnie
 

Pelu1999

New member
No lekarz około dwóch tygodni temu mówił ze skrócenie Max 1,5 cm , a wina jest taka ze jeszcze opuchlizna trzyma ale minęło 3 tygodnie :/ i trochę się martwię
 

kRiss

Member
Nie masz się czym martwić. Mam dokładnie ten sam problem. Też póki co członek krótszy o 2,3 cm niż powinien mieć. Do pół roku czasu trzeba, żeby to wszystko się wygoiło.
 

nope

Well-known member
Mi po samym obrzezaniu ucieklo z 2-3cm na pierwszych wzwodach tez w okresie 3-5 tyg po zabiegu ale to byla blokada psychiczna itd. jeszcze ci duzo wroci na pewno
 

MKD

Active member
Tak samo mozna powiedziec, ze mozna umrzec po obrzezaniu. Jak chirurg spierdoli robote to wszystko jest mozliwe ale skore sie rozciagnie
 

nope

Well-known member
Mi akurat cm nie ubyło ale sam widse jak sie to wszystko rozciąga. Po zabiegu miałem 1cm wewn napletka a terws sie zrobiło 1.5-2cm a jestem dopiero 6 miesiac po zabiegu jakoś xd więc się troche to wszystko rozciągnie z czasem ale tez rewelacji na pewno dużej nie będzie. Pozatym to nie tak ze cm ubywaja tylko jak już to może komuś skórę bardziej ciągnąć z brzucha i jest taki efekt wizualny że jest mniejszy ale rozmiar jest nadal ten sam.
 

latek777

Active member
Mi akurat cm nie ubyło ale sam widse jak sie to wszystko rozciąga. Po zabiegu miałem 1cm wewn napletka a terws sie zrobiło 1.5-2cm a jestem dopiero 6 miesiac po zabiegu jakoś xd więc się troche to wszystko rozciągnie z czasem ale tez rewelacji na pewno dużej nie będzie. Pozatym to nie tak ze cm ubywaja tylko jak już to może komuś skórę bardziej ciągnąć z brzucha i jest taki efekt wizualny że jest mniejszy ale rozmiar jest nadal ten sam.
po prostu jest problem żeby mieć pełną erekcję, podobno mija wszystko z czasem
 

nope

Well-known member
Nie ma problemu zeby miec pelna erekcje ..... Chyba ze psychicznie ze cos sie rozerwie albo strzeli. Ale ja pamietam ze juz po sciagnieciu szwow i odstawieniu opatrunku to sie opanowac nie szlo od nadmiaru wzwodów xD
 
Do góry