• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ucisk w podbrzuszu i parcie po obrzezaniu - świeżo obrzezany

ziemiowit1978

New member
Witam wszystkich,

Jestem nowym użytkownikiem tego forum i jak wszyscy tutaj mam problem dotyczący odbytego zabiegu stulejki 6 dni temu. Spędziłem dwie doby w szpitalu wróciłem i domu i sytuacja jest taka że nie krwawię ale jak siedzę lub stoję mam straszne parcie (ciągnięcie) w penisie promieniujące do podbrzusze a nawet w dole pleców czuję. Dostałem niby Biseptol 960 2xdobę nakładam maście i czyszczę małego ale ciągnięcie jest. Zauważyłem że mam na penisie duże plamy po krwawienu podskórnym. Może mi ktoś poradzić czy to normalne mam się czegoś bać bo nie wiem czy isc do lekarza? Najgorsze że ten co mi to robił pojechał na urlop i teraz trochę panikuję.

Z góry dzięki za poradę!

Pozdrawiam :D
 

Alex

New member
Witaj,

Trochę dziwne masz te objawy obrzeżania, ja takowych nie miałem. Ja dla świętego spokoju pofatygowałbym się do lekarza i pokazał sprzęt. Może wrzucisz jakieś zdjęcia? Ja krótko po zabiegu miałem krwiaka, ale za nim wyszedłem do domu, lekarz który przeprowadził zabieg usunął "na siłę" krwiaka poprzez wyciśnięcie go.
 

ziemiowit1978

New member
Niestety mam problem z dodaniem zdjęć nie bardzo wiem jak to zrobić.
Jak tylko to się uda to zaraz umieszczę. Dodatkowo zauważyłem że mały pokrywa się taką powłoką jasnawo-żółtą. Czy to już naskórek się buduje? Ktoś może odpowiedzieć bo ciągle tylko go smaruje przemywam i myję mudłem z wodą. Wszytko byłoby ok tylo to ciągnięcie. Ono przypomina coś jakby np w trakcie uprawiania seksu tuż przed orgazmem skończyć to wtedy po chwili pojawia się właśnie takie podobne ciągnięcie w jądrach i penisie. Może ktoą miał coś takiego doradźcie proszę bo się boję!

Pozdrawiam[/img]
 

Alex

New member
Ta powłoka jasno-żółta to zapewne pozostałości po zabiegu. U mnie w miejscu po znieczuleniu również pojawiły się takie barwy. Według mnie nie masz co się zamartwiać, poczekaj aż wróci Twój lekarz i jeżeli sytuacja nie poprawi się to udaj się na kontrolę.
 

Podobne tematy

Do góry