• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Trzeci dzień po plastyce

marianek2907

New member
Witam. Jestem trzecia dobę po plastyce napletka, i niewiem czy tak powinno być ale żołądź mam cały czas odsłoniety , pryskam dwa razy dziennie dexapopcortem i kilka razy przy zmianie opatrunku octaniseptem. Po zabiegu wkoło rowka jest coś zaschniętego, niewiem czy to krew czy maź . Czy powinienem mieć cały czas odsłoniety żołądź? Co z tym czymś zaschnietym? ( Schodzi powoli ) i czy za dużo octaniseptu i tego antybiotyku w sprayu może podrażnic żołądź?
 

mati12

Well-known member
Tak jak piszesz uważaj na octanisept ma właściwości wysuszajace tak samo bym nie przesadzał z antybiotykiem jeżeli jest coś zaschnietego niczego nie odrywaj nie szarp przemywaj pianą z szarego mydła i 2 razy dziennie octanisept plus antybiotyk
 

marianek2907

New member
Teraz pryskając ranę antybiotykiem staram się zasłaniać żołądź gazą. A czy to normalne że mam odsłonięty żołądź cały czas? Nie chce naciągać bo jeszcze podpuchnięte . Jutro zadzwonię do lekarza który mi to naprawiał, dzisiaj w niedzielę nie będę mu głowy zawracał, nic mnie nie boli, nie krwawi, tylko ta cholerna niepewność czy wszystko będzie dobrze..
 

Podobne tematy

Do góry