• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

To juz Jutro!!!

Voltar

New member
hm po tylu latach i dniach jutro nastąpi ten dzień !
Nie wiem czy się bać ale teraz mi już wszystko jedno W sumie przyzwyczaiłem się do mojej stulejki sex jest (był) trochę bolesny ale już się nie mogę do czekać ale martwię się co będzie po zabiegu ....
 

stasiek49

New member
Czego sie bac? Stulejka to jest jeden z najprostszych zabiegow chirurgicznych: ciach naokolo skalpelem, zszyc i do domciu. I nie sluchaj ze cos bardzo boli bo to nieprawda, no chyba ze komus pijany lekarz wbil igle w jądro :lol:
Glowa do gory i badz facetem a nie babą 8)
 

Voltar

New member
... przez bezmyślność pewnej osoby zaginęły badania wiec przełożyłem na poniedziałek juz trochę nerwów zjadłem.... teraz inaczej podchodzę do tego chce to już jak najszybciej..!!
 

Voltar

New member
jest ciezko :( strasznie boli ale pomału wszystko wraca do ładu , opuchlizna zmalała, zaczyna wszystko się zrastać wiec trochę swędzi :(
 

Voltar

New member
w sumie ulga ale czego mam sie spodziewać po 24 h po zabiegu był mały problem bo chyba napleć przyrósł do żołędzia wiec trochę żołądź ucierpiał przy zdejmowaniu tej skóry ale ogólnie jest dobrze heh tylko najgorszy jest zwód a dobrze robię ? gdy go myję woda strasznie piecze wiec mocze gąbkę i nad nim ja wyciskam ale im wiecej czasu mija tym mnie to piecze :)
 

nowy844

New member
dobrze robisz....spoko pierwszy tydzien jest najgorszy....sam zobaczysz ze w 2gim tyg....ból ustapi....tylko te cholerne szwy.....ja miałem niby rzpuszczalne...fakt sporo wypłyneło podczas brania prysznica...ale kilka zostało i musieli mi wycigac....:p....ale ogolnie jestem super zadowolony bo 1. pozbyłem sie stulejki po 2. fiutek wyglada teraz normalnie a nie jak trąba u słonia:)
 

Voltar

New member
boje sie jeszcze wchodzić cały do wanny, poczekam jeszcze jeden dzień i zacznę od szarego mydła hmm wszystko było oki gdybym wcześniej podał się zabiegu !!! :)
 

Voltar

New member
ale ten czas leci już tydzień minął od zabiegu Wacek ładnie się goi :) ale tylko chciało by sie a nie można ...:) pozdrawiam i dziękuje za słowa otuchy przed i po zabiegu (przynajmniej zrobiłem sobie zasłużone wolne ) pozdrawiam
 

Voltar

New member
wczoraj odpadły mi dwie ostatnie szwy Czesław działa oki ale jeszcze boje się go używać :) wszystko wróciło do normalności ale teraz jest już lepiej
 

Xander

New member
Voltar napisał:
wczoraj odpadły mi dwie ostatnie szwy Czesław działa oki ale jeszcze boje się go używać :) wszystko wróciło do normalności ale teraz jest już lepiej
A zniknęła już kompletnie nadwrażliwość główki? Idzie normalnie chodzić ubranym bez opatrunku? Nie boli nic?
 

Voltar

New member
witajcie:):):):)
przestałem liczyć juz dni miesiące jest oki mały sie zagoił na ament po ostatnim testowaniu go na polu bitwy zaczął mnie trochę bolec ,ale partnerka była jakaś nie wyżyta wszystko sie pogoiło na amen!!! nie żałuje wiec ty tez zrób to samo a nie pożałujesz!!
 

huggo

New member
Zazdroszczę Ci że to już za Tobą mnie to czeka za nie całe 2h :) W moim przypadku napewno tych lat czekania było o wiele więcej kiedys bylem bliski tej decyzji po tym jak mnie odsylano od lekarza do lekarza i miesiecznym czasie oczekiwaia na kolejna wizyte odpuscilem sobie - niestety. Tym razem jednak wszystko poszło błyskawicznie od wizyty u lekarza pierwszego kontaktu nie minęły 2 tygodnie a dziś o 19 już zabieg. Trochę nie martwi że na ten mój zabieg zarezerwowano tylko 10 minut (o 19 10 maja miec juz tam jakis powazniejszy zabieg mnie tam dolozyli bo ma byc szybko i do domu) nie wiem czy sie z tego cieszyc bo z jednej strony czym krocej to bedzie trwalo tym lepiej z drugiej nie chce by nie było to zrobione na szybko czyli byle jak Odezwę się za parę godzin oby w dużo lepszym humorze niż teraz :)
 

Voltar

New member
to juz 2?? lata

U mnie z małym wszystko wszystko oki aż chyba za bardzo bo przez ostatni miesiąc bałem sie czy nie zostałem Tata :p:p:p
dlaczego jeszcze pisze ?
Chce wspierać ludzi którzy błądzą myślami tak jak kiedyś ja....
młody człowieku ,kolego
Jesli juz wiesz co ci dolega wystarczy impuls zwykły tel do poradni albo męska rozmowa z Mama lub Tata .Rodzice właśnie w takich chwilach sa bardzo wyrozumiali i bardzo chętnie pomagają az czasem za chętnie ...Pamiętam jak dziś ,jak mój kochany staruszek wykupił pół apteki gazików maści itp
Wiec ptaki do góry wszystkie stresy precz !!!!!
pozdrawiam Voltar-Tomek
 

Podobne tematy

Do góry