• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejkowo zapalny (?) problem

TakON

New member
Hej Panowie,
Dopadła mnie stulejka nabyta w wieku 25 lat. Tak na prawde z tygodnia na tydzien. Dla mnie dziwny przypadek. Mam jedną kobiete. Seks w prezerwatywie. Partnerka zdrowa. Ja zachowuje higiene. Mielismy jakos miesiac przerwy od współzycia bo problemy rodzinne, smierc ojca i takie tam.
W ciagu miesiaca dostalem chyba grzybicy, albo innego zapalenia. Leczyłem na wlasną rękę Clotrimazolum przez 3 tygodnie. Wydawało mi sie ze pomoglo, miałem świąd żołedzi przy wędzidełku no i zaczerwieniony naplet.
Zaczerwienienie i świad ustal. Ale w trakcie leczenia zaczela mi pekac skóra. Wygladaly jak rozstepy. Głownie przy masturbacji no bo napletek ulegał rozciagnieciu. Ale jeszcze wtedy nie bylo zle. Myslałem ze to tak bedzie przez tydzien po zapaleniu. Ale nie. Napletek do dzis pęka. Skóra wygląda jakby miala łuszczyce. Jest czerwona. Stulejka sie powieksza.
Panowie, czy z tą skóra mozna jeszcze cos zrobic? Czy ona jest niedoleczona? Byłem u urologa tydzien temu, stwierdził stulejke i krótkie wedziadelko. Ale nie stwierdził zmian chorobowych na skórze. A zobaczcie zdjęcia jak moja skóra wyglada dzis. Kolejnosc od teraz do poczatku problemu ktory powstal 2-3 miesiace temu.
(napletek jeszcze dam rade sciagnac i zrzucic ale bez rewelacji, zanim skora zaczela pekac i sie bliznic to bylo lepiej)


boje sie troche operacji no i troche ona kosztuje. Dlatego pytam czy mam niedoleczonego ptaka i mozna jeszcze cos odratowac albo rozciagnąc go masciami.
 

pelesos

Active member
Stan zapalny napletka długo nieleczony może powodować zwężenie, tak jak to się stało u Ciebie. Skóra pęka , na żołędzi łuszczy się , wg mnie jeszcze jest stan zapalny, pogłębiający problem. Po pierwsze zrobić badania , wymazy, po drugie prawidłowo przeliczyć, a następnie może uda się. "rozciągnąć"
 
  • Like
Reactions: AGv

nope

Well-known member
Miałem bardzo ale to bardzo podobną sytuację. Pojawilo sie coś ala "grzybica" zaczal stopniowo pekac napletek po stosunkach i się zwężać co w efekcie daje stuleje. Zrobione mam obrzezanie całkowite i spokój. Polecam prześledzić tematy o obrzezaniu i nie bawić się w plastyki bo widać że może ci to powrócić. Przesledz też dobrze lekarzy. Nie musisz jechać tylko do takich jak są tutaj polecani na forum ale jednym z magików który zna sie na robocie tutaj i mnostwo ludzi u niego bylo i jest duzo zdjec z jego roboty to dr Tondel. Do byle jakiego lekarza też się nie wybieraj bo obrzezanie to z pozoru prosty zabieg ale jednak rzeczy można popsuć sporo. Do Tondla na pewno znajdziesz informacje i kontakt tutaj do niego. Jakbyś się wybierał to rób tylko obrzezanie calkowite WYSOKIE(high&tight). Nie zgadzaj się na niskie(low&tight). Nie daj sobie wycinać całego wewnętrznego napletka. Powodzenia
 

nope

Well-known member
Zapomniałem dopisać. Nie wycwiczysz już tego. Jezeli napletek ci już pęka i się zabliźnia to on właśnie w ten sposób się już zwęża i tego nie da się rozciągnąć. Wiem bo przez to przechodziłem. Mi doktor zalecił tylko obrzezanie.
 

mati12

Well-known member
Na zdj 4 widać że pomimo spoczynku jest ciasno tak jak wyżej ciężko będzie to wyćwiczyć udaj się do dobrego urologa zrób też parę zdjęć dla niego we wzwodzie żeby zobaczył jak to wygląda bo w gabinecie na pewno ci nie stanie a warto by lekarz zobaczył
 
  • Like
Reactions: AGv

wacie

Active member
Masz bardzo podobną do mojej sytuacje . Też nie wiadomo od czego skóra zaczęła pękać ,robić się blizna i zwężenie.
Skończyło się obrzezaniem i po problemie.
Tutaj masz mój przypadek:
 

TakON

New member
Panowie, pare pytanek jeszcze.
1. Kto w Krakowie jest godny polecenia oprocz Drabiny?
2. Stapler czy klasyczne cięcie/szycie
3. Low&Tight odpuscilem po poczytaniu tu postów, ale jaki model cięcia zapewnia raz - wyglad dwa - odczucia. High&Tight?
4. Co z tą oponką, ona tworzy się przy jakimś konkretnym cięciu? Co z tym robić?
5. Jak jest po operacji? Bo próbowałem latać z sciagnietym napletkiem i komfortowo nie jest
6. O co pytac urologa przed, po zabiegu żeby mieć wszystko pod kontrolą?
7. Wędzidełko jest usuwane zawsze?
8. Jak z odczuciami podczas stosunków?
Byłem w Luxmedzie na konsultacji urologicznej w tamtym tygodniu u Sebastiana Gibały. Prywatnie podał mi cene 1500zl w klinice Ultragen Rafał Obuchowicz.
 

AGv

Active member
Jeżeli chcesz zachować wędzidełko, to udaj się do Kolbuszowej.
Stapler to szybko się robi i szybko się goi.
Styl cięcia lepiej omówić bezpośrednio z lekarzem- ma znaczenie twoja anatomia.
 

max11400

Active member
Panowie, pare pytanek jeszcze.
1. Kto w Krakowie jest godny polecenia oprocz Drabiny?
2. Stapler czy klasyczne cięcie/szycie
3. Low&Tight odpuscilem po poczytaniu tu postów, ale jaki model cięcia zapewnia raz - wyglad dwa - odczucia. High&Tight?
4. Co z tą oponką, ona tworzy się przy jakimś konkretnym cięciu? Co z tym robić?
5. Jak jest po operacji? Bo próbowałem latać z sciagnietym napletkiem i komfortowo nie jest
6. O co pytac urologa przed, po zabiegu żeby mieć wszystko pod kontrolą?
7. Wędzidełko jest usuwane zawsze?
8. Jak z odczuciami podczas stosunków?
Byłem w Luxmedzie na konsultacji urologicznej w tamtym tygodniu u Sebastiana Gibały. Prywatnie podał mi cene 1500zl w klinice Ultragen Rafał Obuchowicz.
To wszystko jest w różnych tematach na forum, i na żadne z tych pytań nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Najlepiej poczytaj tematy i zdecyduj sam. Tak czy siak działaj. Ja też miałem niedawno nabytą stuleje, zmiany skórne, biała blizne która krwawila przy próbie ściągnięcia napleta. Na koniec to mogłem ja ruszyć o ledwo parę milimetrów. Do lekarza leć. Jak chcesz to wejdź na mój profil i poczytaj sobie mój temat tam ze szczególami opisałem przygotowanie do zabiegu, zabieg i rehabilitacje. Dzis jestem 4 tyg. po zabiegu.

Nie wiem tylko co tu ludzie mają z tym odradzaniem Low&Tight...
 

nope

Well-known member
Moge Ci jedynie napisac swoje wlasne odczucia bo ciezko cokolwiek doradzic bo kazdy ma inne zdanie. Low tight z tego wzgledu odradzam bo to glownie po nim jak ktos ma czasem tutaj na forum jakis problem z doznaniami. Oczywiscie nie ma reguły. Sam posiadam coś pomiędzy high a low takie middle&tight, wedzidelko usunięte. Osobiście u mnie z doznaniami jest tak samo jak przed zabiegiem. Braku wedzidelka nie odczuwam jakoś, nie wiem mnie od początku ono zbytnio nie stymulowało przed zabiegiem. Wybór stylu to tak na prawde subiektywne podejscie. Masz do wyboru czesciowe lub calkowite i masz do wyboru linia ciecia blisko zoledzia(low) i linia ciecia daleko od zoledzia(high) wszystko musisz podjac sam. Przy czesciowym jest szansa ze zostanie ci tyle napletka ze bedzie ci zakrywac zoladz w spoczynku. Ja nie zdecydowalem się na taki zabieg bo po 1 nie podoba mi się że np zoladz moze byc zakryta np do polowy, po czesciowym moze byc tak oczywiscie nie musi ze wywali ci oponke, lekarz moze wyciac za malo tej "chorej zwężonej" skórki i problem dalej pozostanie, no i estetyka. Dla mnie najlepiej wygląda jak zoladz jest caly czas odkryta. Chodzenie bez napletka to przyzwyczajasz sie po 2-3 tyg i nie ma róznicy jak było przed.
 

MKD

Active member
Ciecie low jest odradze ze wzgledu na to, ze zoladz odkryta traci czucie, wedzidelko praktycznie zawsze jest usuwane a napletek zewnetrzny nie daje odczuc.
Skad wtedy plynie przyjemnosc? Tylko z miejsca po wedzidelku. Tak to jest jeszcze ten napletek wewnetrzny wiec jest jakis obszar czucia.

ja po cieciu high mam tak, ze nie staram sie wytrzymac jak najdluzej tylko staram sie dojsc. Srednio zajmuje mi to 8-10 minut ale oczywiscie moge przeciagnac nawet do 15-20 i mam tutaj na mysli ciagla penetracje.

teraz nie wyobrazam sobie ciecia low. Ile potencialnie czasu bym potrzebowal?

czesciowe tez nie dosyc ze moze sie nie udac i Ci wywali oponke albo problem moze nie byc wyeliminowany. Sa rozne opacje.

jak juz robic obrzezanie to tylko calkowite. Nie dosyc ze sprzet ladniejszy to tez mniejsze ryzyko i problem na zawsze z glowy.
 

AGv

Active member
Chłopaki, widziałem jak rehabilitanci pracują ze sparaliżowanymi od pasa w dół na skutek urazów żołnierzami. Naprawdę, każdą część ciała można nauczyć, by jej stymulacja prowadziła do orgazmu i wytrysku. Jeżeli mężczyzna który w ogóle nie odczuwa swojego członka jest w stanie zadowolić kobietę, siebie i począć dziecko, to nasz płacz po napletky wydaje się mało poważny. Wszystko w głowie. Najbardziej sexualnym organem pozostaje mózg
 

pelesos

Active member
Był u mnie kiedyś ksiądz, ze stanem zapalnym napletka. Stan zapalny tak duży, ze doszło do zwężenia napletka. Powiedział , ze na żadne obrzezanie nie pójdzie. Po zastosowanych maściach, ćwiczeniach rozciągowych udało się doprowadzić do stanu pierwotnego.
 

nope

Well-known member
Ten gosć ma już pęknięcia napletka i blizny to jak to ma sie rozciągnąć do tego stanu jak było wcześniej? 🤔🤔 Miałem tak samo i lekarz mi mówił to samo co mówię teraz. Po obrzezaniu przynajmniej miesiąc max dwa rekonwalesacji i narodzony na nowo a te rozciągania to pewnie miesiące zabawy, abstynencji itd a i tak nie wiadomo czy pomoże. Nie wiem jakoś nie ufam temu.
 

AGv

Active member
Był u mnie kiedyś ksiądz, ze stanem zapalnym napletka. Stan zapalny tak duży, ze doszło do zwężenia napletka. Powiedział , ze na żadne obrzezanie nie pójdzie. Po zastosowanych maściach, ćwiczeniach rozciągowych udało się doprowadzić do stanu pierwotnego.
U księdza siusiak niby tylko na pół etatu ma być zatrudniony 😜
 

Podobne tematy

Do góry