• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stulejka?

nowy5446

New member
cześć, podejrzewam u siebie stulejke lecz wygląda to u mnie trochę inaczej. Tak więc w spoczynku na luzie mogę zsunąć napletek ale powstaje tak jakby taki fałd skórny. W trakcie erekcji również mogę zsunąć napletek i tutaj również jest tak samo, powstaje taki fałd skórny. I teraz mam pytanie, czy to jest stulejka czy jest to normalne. Po jakimś czasie będzie juz normalnie? Staralem znaleźć podobny temat lecz zadnego takiego nie znalazłem. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdro
 

Trolo

Well-known member
Skoro zsuwasz napletek w spoczynku i we wzwodzie to nie masz stulejki. To, że powstaje fałd skórny to może wynikać z tego, że masz trochę więcej napletka i do tego przydałyby się jakieś zdjęcia. Wszystko zależy od tego czy będzie Ci to przeszkadzać podczas seksu. Bo zbyt dużo napletka może powodować zsuwanie prezerwatywy. Chyba że masz grubego penisa to nie powinno być problemu. Polecałbym sprawdzić podczas masturbacji w prezerwatywie jak to będzie się układać.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13

Podobne tematy

Do góry