• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka

Trolo

Well-known member
Widać spore zwężenie. Raczej tego nie rozciągniesz. Chyba, że nigdy nie zsuwałeś napletka we wzwodzie poza żołędzia to moze coś się uda.
 

Sebix92

Active member
Tak, masz niepełną stulejke. Ile masz lat? Może uda się rozciągnąć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Rubber

Member
Zapisz się do urologa. Masz tam pierścień widoczny we wzwodzie i musisz uważać, żeby nie zrobił ci się załupek. Lekarz może ci przepisać maści typu diprolene lub hydrocortisonum, ale to raczej nie da zbyt wiele.
Może się okazać, że częściowe obrzezanie wystarczy.
 

amenek5

Active member
Moim zdaniem nie da rady domowymi sposobami , i trzeba do lekarza , dodatkowo mi lekarz powiedział ze stulejka może powodować skrzywienie , także czym szybciej sie tego pozbedziesz, tym lepiej dla ciebie
 

amenek5

Active member
NFZ , ja byłem wtedy jeszcze niepełnoletni , także wszedzie z mamusia za rączkę musiałem iść żartobliwie mówiąc. Jednakże po zabiegu stulejki ( miałem chyba bardziej zaawansowana ) jest mi dużo lepiej i wygodniej , no i penis mi sie troche wyprostował w ogole inne życie i duzo lepsza higiena, także polecam , co do metody , to nie wiem jaka miałem ponieważ wtedy nie byłem za bardzo obcykany w temacie , aby moge powiedzieć ze miałem obrzezanie całkowite niby :D
 

QQrydza

Member
Okk, będę się umawiał w najbliższym czasie na jakąś wizytę, generalnie to jakaś mega stulejka nie jest tylko na max wzwodzie dopiero jakiś problem jest ale też bez tragedii
 

MKD

Active member
ja za zabieg obrzezania calkowitego w znieczuleniu ogolnym placilem 1700zl, w Poznaniu taki zabieg 2400 ale to sie na koszt nie patrzy przy takiej sprawie. Nawet 4tys bym dal jakby trzeba bylo.

Generalnie polecam ogolne bo od miejscowego penis puchnie i chirurg ma trudniej zszyc + stres pacjenta.
 

QQrydza

Member
ja za zabieg obrzezania calkowitego w znieczuleniu ogolnym placilem 1700zl, w Poznaniu taki zabieg 2400 ale to sie na koszt nie patrzy przy takiej sprawie. Nawet 4tys bym dal jakby trzeba bylo.

Generalnie polecam ogolne bo od miejscowego penis puchnie i chirurg ma trudniej zszyc + stres pacjenta.
Masz jak to przed i po wyglądało?
 

amenek5

Active member
Zdjec przed zabiegiem nie mam. Po zabiegu znajdz w moich postac. Obecnie jestem 2 tyg po zabiegu ale funkcjonuje w pelni normalnie
2 tygodnie po zabiegu i normalne funkcjonowanie ? Podziwiam i jednocześnie zazdroszcze , ja pamiętam ze dłuzej sie z tym meczyłem , nie wspominajac o problemach z nadwrazliwoscia zoledzia
 

MKD

Active member
2 tygodnie po zabiegu i normalne funkcjonowanie ? Podziwiam i jednocześnie zazdroszcze , ja pamiętam ze dłuzej sie z tym meczyłem , nie wspominajac o problemach z nadwrazliwoscia zoledzia
3 pelne dni siedzialem nago, zoladz sie przyzywczajal :) od poczatku moje opatrunki nie dotyczyly zoledzi. Nadwarzliwosc zniknela jakos 5-6 dnia, wytworzyl sie nowy naskorek i spokoj.

Generalnie bardzo dbalem i pierwszy tydzien nie robilem absolutnie nic, 0 wysilku, zmienialem opatrunek raz dziennie bo przeciez kazda zmiana opatrunku naruszala rany a krwi bylo tylko punktowo po kropelkach.

Generalnie co lekarz to inne zalecenia, ja poczytalem, kontaktowalem sie z paru lekarzami i polaczylem to w jedno. Mycie raz dziennie ze zmiana opatrunku, octanisept po kazdym sikaniu, przewiewny opatrunek i jak najwiecej nago zeby rana miala dostep do powietrza ale no nie kazdy ma taka mozliwosc
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry