• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka a rak

Witek234

New member
Pytanie, może głupie (ale panikuje ostatnio, bo mam stulejkę od małego nawet nie wiem czy wrodzona czy nabyta, ale od dziecka, teraz mam 23 lata) czy nieleczone zapalenie przewlekłe penisa które mam od 13 lat (załóżmy nawet nie wiem czy je mam, czasem coś poszczypie) bardzo zwiększa ryzyko raka prącia? mam na myśli czas dokładnie bo żadnych dziwnych rzeczy nie wyczuwam pod napletkiem a zobaczyć nie moge żołądź jest gładki, a gdyby jakieś zmiany były to bym raczej zauważył bo z tego co poczytałem to dopiero rany blizny itd po zapaleniu prowadzą do raka a sama stulejka nie. Czy też ktoś z was może przez tak długi czas zwlekał nawet po 30tce i miał czasem jakieś pieczenia swędzenia. Dziwna sprawa z tym rakiem bo niby czas jest ważny ile się ma zapalenie ale jeśli nic się nie zmienia w funkcjonowaniu to nie wiem co o tym myśleć. Chyba głównie przez słabe ciało w starości (50+) ludzie z takimi owrzodnieniami itd są narażeni.
 

Witek234

New member
Głównie mam na myśli też ten bród mastke która się zebrała pod no i tam zalega od tylu lat ale to chyba nie tylko ja tak mam w przypadku stulejki?
 

Witek234

New member
No chcę w końcu coś zrobić z tym temu właśnie pytam, czekam aż urolog będzie dostępny by się umówić na wizyte, sie naczytałem o raku i jak głupi się przejmuje a chyba nie powinienem.
 

toastt

Well-known member
Jesteś w stanie odsłonić żołądź w stanie bez wzwodu? Jeśli nie, to na jakiej podstawie stwierdzasz stan żołędzi? Swoją drogą dziwię Ci się jak jesteś w stanie funkcjonować tyle lat ze stuleją, ale rozumiem, że to drażliwy temat i każdy musi dojrzeć do zrobienia z tym porządku.
 

flader

Active member
To akurat w tym momencie może być twoim najmniejszym zmartwieniem, kolego. Jest szansa, że coś takiego może wystąpić, ale bardzo niewielka. Na razie to pójdź do urologa, dobrze poczytaj przede wszystkim o obrzezaniu i o stylach, ew. problemach itd, i potem je zrób. Głowa do góry ;)
 

Witek234

New member
No żyłem normalnie, mam pełną stulejkę lekarz jakieś 13 lat temu na siłe mi ściągnął skórke że aż krew poszła i z tego względu przez tyle lat zwlekałem z tym a serio funkcjonuje mi się normalnie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Stulejka Calkowita a rak prosze o odpowiedz Stulejka 2
S Stulejka a rak Stulejka 0
A Stulejka (RAK) - pytania. Stulejka 3
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35

Podobne tematy

Do góry