• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Strach!

piterek007

New member
Hej panowie,
Chciałbym opisać pokrótce mój problem, chciałbym poprosić również o poradę.
Mam 21 lat, lekarz Parę lat temu zdiagnozował u mnie krótkie wędzidełko. Poszedłem na zabieg laserowy w Warszawskiej klinice. Maluch „podobno” goił się super i ja należy. Pan doktor ciagle mówił ze jest wszystko super.
Dolegliwość krótkiego wędziedzidelka jednak nie opuściła mnie. Podczas wzwodu napletek sie podwijał i ciągną żołądź w dół.
Pół roku temu poszedłem znów do urologa, już innego. Powiedział ze mam bardzo dużo blizn na wędzidelku i nie da rady uratować tylko obrzezaniem całkowitym.

Moim największym problemem jest strach przed tym ze nie nie uda oraz problem natury „co powiem innym”
Pracuje jako trener pływania i jestem aktywnym zawodnikiem również. Myśle ze treningi poprowadzę po zabiegu, lecz do wody nie dam rady wejść. Jak myślicie co powinienem powiedzieć szefowej? Wymyślić jakaś inna chorobę?

jak sie przygotować do zabiegu? Jestem sam, trochę sie tego obawiam….

dziekuje !
 

mati12

Well-known member
Powiedz że będziesz mieć zabieg a jak zapyta jaki to powiedz że np. Będziesz mieć wycinaną zmiane i zakładane szwy przez co przez jakis ,czas nie będziesz miał kontaktu z wodą
 

Anonim31

Member
"Będę mieć zabieg urologiczny" no czy to jest takie uwłaczające. A jak nie będziesz mógł wejść w pierwsze 2 tygodnie myślę (tyle u mnie trwało takie bycie mniej mobilnym) to na L4 i już.
 

toastt

Well-known member
"Miałem przepuklinę pachwinową, nabawiłem się przy dźwiganiu tego i tego (robiłem remont). Po zabiegu nie mogę przez jakiś czas wchodzić do wody" - i nikt nie będzie drążył już tematu.
 

Podobne tematy

Do góry