• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stapler Trójmiasto

ferti

New member
Znacie jakiegoś doktora albo klinikę w Trójmieście, w której obrzezają za pomocą staplera? Nie mogę sie nigdzie doszukac i wygląda na to, że musiałbym się fatygować do Warszawy
 

tiefbi

New member
Nie ma niestety bo też to rozważałem. Chciałem jechać do Warszawy, ale u mnie jednak skalpel będzie w Poznaniu, bo za jedną wizytą, przy staplerze doktor mi powiedział, że 3 wizyty.
 

ferti

New member
Ja już jestem zdecydowany na stapler. Najbardziej się boje krwawienia bo mam wydłużony czas krzepnięcia krwi, nie wiem czy w ogóle zostanę dopuszczony do zabiegu, ale stapler jest ponoć w miarę bezkrwawy. Pewnie wezmę urlop i posiedzę w WWA te kilka dni żeby chociaż pierwsza kontrola była na miejscu. Ale wiadomo najpierw konsultacje wtedy zobaczymy

@tiefbi i co normalnie po zabiegu samochodem chcesz wracać?
 

tiefbi

New member
@ferti tak, rozmawiałem tu z paroma osobami, nie ma przeciwskazań i na spokojnie można jechać, były tu na forum dłuższe wycieczki niż ta z tego co się orientowałem
 

kaloryfer!

Active member
@ferti tak, rozmawiałem tu z paroma osobami, nie ma przeciwskazań i na spokojnie można jechać, były tu na forum dłuższe wycieczki niż ta z tego co się orientowałem
To wszystko kwestia osobnicza. Jeden jebnie 500km i gitara, drugiego poskłada z bólu ze ledwo hotel zdąży.

Ja co prawda miałem stapler, ale i przy staplerze i przy skalpelu lekarze rekomendowali żeby ktoś był za kierowcę.
 

Podobne tematy

Do góry