• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Spontaniczna erekcja

Chlopak23

New member
Jak często zdarzają się Wam spontaniczne wzwody ? Mnie niemalże za każdym razem jak jadę autobusem, kiedy siedzę na kole :/

Dodatkowo, kilka razy zdarzyło mi się u lekarza w trakcie badania per rectum i raz w trakcie badania jąder :/

Mam 21 lat.
 

dandoo

Active member
jesteś młody to normalne że czasem pojawia Ci się wzwód aczkolwiek takie rzeczy częściej są u nastolatków, którzy czasem naśmiewają się z tego, a przecież w tym wieku to przychodzi i odchodzi samo ;) ja bym się tym nie stresował co piszesz. jeżeli mówisz o badaniu per rectum też miałem ale mi nie stanął ale pamiętaj to sprawa indywidualna tam też gdzieś jest czuły męski punkt, tam wszystko jest delikatne, gorsze jak byś nie miał wzwodów …. wtedy bym sięmartwił miłego
 

Krystiankendroj

Active member
jesteś młody to normalne że czasem pojawia Ci się wzwód aczkolwiek takie rzeczy częściej są u nastolatków, którzy czasem naśmiewają się z tego, a przecież w tym wieku to przychodzi i odchodzi samo ;) ja bym się tym nie stresował co piszesz. jeżeli mówisz o badaniu per rectum też miałem ale mi nie stanął ale pamiętaj to sprawa indywidualna tam też gdzieś jest czuły męski punkt, tam wszystko jest delikatne, gorsze jak byś nie miał wzwodów …. wtedy bym sięmartwił miłego
Ladny odkop
 

Podobne tematy

Do góry