• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Spodziectwo

Pantediator

New member
Cześć wszyskim. Może zacznę od początku. W młodym wieku mialem zabieg na spodziectwo i wnętrostwo. Wydaje mi sie dzisiaj, że ze słabym skutkiem. Mam problemy z oddawaniem moczu (zgrubienie ujscia) i zaleganie tego moczu, przez co mam często infekcje układu moczowego. Do tego rozejście sie żołędzia, sporo zbliznowaceń, penis jest zawsze skierowany w dół (nawet podczas erekcji) oraz brak wytrysku, od zawsze.
Szukam lekarzy którzy mogą wykonać operacje na to wszystko co opisałem, najlepiej na NFZ.
Znalazłem i konsultowałem sie wstępnie z prof. Wojciechem Perdzyńskim, który zaproponowal mi cenę 22-24tys co jest dla mnie ogromną kwotą, a jesli się okaże że wymaga jeszcze prostowania to dodatkowo 18tys.
Czy jest w ogóle możliwość opłacenia zabiegu np częściowo na NFZ czy takie cos nie istnieje?
Może kogoś możecie polecić w okolicach Oświęcim (woj. Małopolskie), 30km od Katowic.
Za wszystkie pomocne rady dziękuję z góry!
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ogolnie jest tak ze jak nie mozesz normalnie współżyć to nalezy ci sie na nfz jak psu buda. Chociaz w tych czasach to juz nie wiadomo co sie nalezy a co nie...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Duże skrzywienie w dół, spodziectwo, grudki perliste... Skrzywienie prącia 6
T Spodziectwo Inne 1

Podobne tematy

Do góry