Skrzywienie penisa w dół..

wendt4

New member
Witam. Tak jak w temacie mój problem polega na tym, że mój penis w połowie podczas wzwodu zagina się w dół.
I już nie chodzi o to że dziewczyny nie patrzą na to i że akceptują nasze "interesy", chodzi o mnie. Przeszkadza mi to.
Powodem skrzywienia, według mnie, jest po prostu fakt, iż jest duży. Praktycznie zawsze noszę majtki i dżinsy, a co za tym idzie gdy "mały" rośnie, a nosiłem go zawsze ku dołowi, po prostu zakrzywiał się w dół. w młodym wieku nie zwracałem na to uwagi. Jednak teraz przeszkadza mi to. Współżyłem już z kobietą, w pozycji klasycznej miałem niemałe problemy z penetracją.
Od jakiegoś czasu noszę go do góry, w spodniach, czy to pomoże? Nie mam pojęcia. Ma ponad 20 cm we wzwodzie więc nierzadko mam z nim problemy. Są jakieś ćwiczenia na to? na wyprostowanie? Siedzi mi to w głowie. Chciałbym prostszego, wcale nie idealnie, chociaż trochę bardziej. Aha zagięcie koło 45 stopni w dół.
Dziękuje za wszelkie porady. Operacja odpada.
 

Curt21

New member
Cześć,

Było to już chyba dużo wałkowane na tym forum, że jednyna metoda na wyprostowanie penisa to operacja.
 

Ktosek

New member
Myślę, że Twój problem z penetracją wynika z braku doświadczenia, a można je nabyć wyłącznie próbując. Rozumie Twoje obawy, bo sam stałem przed takim samym problemem kiedyś. Z opisu wynika, że jesteś w lepszej sytuacji niż ja, więc po kilku próbach zobaczysz, że nie taki wilk straszny jak go malują. Ja ma skrzywienie boczne , grzbietowe w dół i lekkie skręcenie w osi, a partnerka sobie to wszystko chwali, bo "fajnie drapie w brzuszek od środka" :) Wszystko to nie zmienia faktu, że bywają przypadki w których operacja jest konieczna aby móc współżyć ale czy zawsze? Sami musicie sobie odpowiedzieć.

Niby jedyna racjonalna metoda prostowania to operacja ale czy znalazł ktoś relację z dłuższego używania tych przyrządów do powiększania działających na zasadzie rozciągania? Sporo jest informacji na innej dość znanej stronie poświęconej tematyce penisów. W moim odczuciu, powtarzam wyłącznie w moim, operacja jest ostatecznością bo jak widać w sąsiednim wątku różnie z tym może być.
 

kristofer87z

New member
Witam.

2 lutego byłem na operacji korekty skrzywienia penisa w Multimedice.
Zabieg kosztuje 3000 zł, jest wykonywany przy pomocy specjalnych szwów, które skracają za długie osłonki białawe.
Podobno jest to o wiele bardziej bezpieczne od metody Nesbita.

Na dzień dzisiejszy prawie nie ma śladu po opuchliźnie i wszystko ładnie się goi ;-)

"Test" dopiero 8 tygodni po zabiegu, więc jeżeli kolega nadal będzie miał dylemat, to niech napisze na PW - dam znać czy operacja faktycznie jest skuteczna ;-)

Pozdrawiam.
 
Do góry