• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Sklejanie się ujścia cewki moczowej

Barthew

New member
Cześć wszystkim. Mam 21 lat, w poprzedni czwartek (19.12) miałem zabieg obrzezania. Wszystko leczy się wg. bardzo dobrze. Zmieniam opatrunki wg. zaleceń lekarza. Dzisiejszego dnia zauważyłem pewną dziwną rzecz, podczas oddawania moczu zauważyłem jakby sklejanie się ujścia cewki na żołędziu i teraz mam tylko 'małą dziurkę' przez którą wydostaje się mocz. Niestety przed to sikam do góry. Ktoś miał również taki problem? Jak sobie z nim poradzić? Próbowałem namaczać ujście wodą i ściskać trochę żołądź aby mi się ujście rozkleiło. Na razie nie podziałało, ale jeszcze popróbuje tą metodą.
Dzięki za odpowiedź. pozdrawiam.
 

Krzys1

New member
Może to nie jest sklejenie? A tylko nabrzmienie żołądzia po zabiegu? Może to sprzyjać nienormalnemu strumieniowi moczu. Ja wprawdzie miałem ten sami kierunek, ale strumień był rozdwojony przez pierwsze 2 dni.
Jak z tym sobie radzić? Spróbuj załatwiać potrzebę "na siedząco". Z czasem sytuacja powinna się unormować. I oddawanie moczu nie będzie stanowić problemu.

Celownik na nowo skalibrujesz i będzie "po staremu" ;)
 

panpinek

New member
Miałem to samo. Problem wystąpił w pierwszych dniach po zabiegu. Trwało chyba z maks 2 dni. Osobiście pomogła mi długa kąpiel w wannie (do tego płyn do kąpieli). Barthew jak będziesz sie kąpał, spróbuj miętką stroną gąbki umyć końcówkę (tą stroną skąd wychodzą strumienie moczu). Szczerze współczuje, wiem co to za ból, kiedy próbujesz sikać, czujesz jakby przez chwile miało Ci rozerwać przyjaciela, dochodziło do takich sytuacji,że przetrzymywałem mocz. Powodzenia
 
Do góry