• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Sex po zabiegu obrzezania

Jutro minie 7 tygodni od zabiegu obrzezania. Wczoraj wkoncu z zona byl pierwszy sex jesli tak to mozna nazwac heh :) odczucia i orgazm byl intensywny ale nurtuje mnie to ze poszlo zbyt szybko, trwalo to moze ze 3 minuty a moglo by byc jeszcze szybciej tylko staralem sie troche wydluzyc. Mam nadzieje ze pozniej bedzie lepiej a tak szybko poszlo tylko dlatego ze po takim czasie. Z tego wzgledu ze pracuje w niemczech nie ma wiele okazji ale teraz 2 tygodnie razem wiec bedziemy nadrabiac:)
 

alfred666

New member
W jakim stylu zostałeś obrzezany?

Z tego, co ludziska piszą to "trzeba się nauczyć seksu na nowo" po zabiegu.

Chętnie poznam doświadczenia w tej sferze, bo kończy sie u mnie niebawem okres rekonwalescencji.
 
Pracuje za granica a żona w Polsce więc nie ma tak często okazji. Próbowałem dwa tygodnie temu ale jakoś nie wyszło bo odczuwałem ból. Dzisiaj drugi raz i znowu po 3 minutach koniec. Mam nadzieje, że to minie, bo wolałbym się dużej tym cieszyć. :)
 
U mnie jak na razie jest szybciej niż było, bo na pewno wcześniej nie trwało to 3 minuty albo krócej heh, mam nadzieję że się to zmieni
 

alfred666

New member
Właśnie - jak to jest z tym wydłużeniem stosunku z powodu obrzezania? Niektórzy pisza, że mogą dużo dłużej po obrzezaniu. Czy jeśli się tego doświadcza to od 1. razu po zabiegu czy po jakimś czasie dopiero?
 

pawel04122

New member
Powiem tak. Dotyk ręki już nie powoduje tak mocnej erekcji bo jednak napletka brak, co do odczuć przy sexie to głównie psychika na nas działa i problem z szybkim dochodzeniem może być w głowie.
 

alfred666

New member
Powiem tak. Dotyk ręki już nie powoduje tak mocnej erekcji bo jednak napletka brak, co do odczuć przy sexie to głównie psychika na nas działa i problem z szybkim dochodzeniem może być w głowie.

Niemniej niektórzy twierdzą, że obrzezaniu mogą dłużej/dużo dłużej dodając, że nie wszystko siedzi w głowie.
Jestem po prostu ciekaw po jakim czasie po zabiegu można poznać jaki efekt przyniósł w tym temacie.
 

ebook123

New member
Uwielbiam te argumenty z psychika. Panowie wczesniej z napletek i wezidelkiem nawet w depresji człowiekowi wstawal na baczność. Oj cos czuje ze obrzezani częściej sięgają po viagrę po 50. Nie wspominając o przyjemnosci i aspekcie odczlowieczenia.
 

pawel04122

New member
Uwielbiam te argumenty z psychika. Panowie wczesniej z napletek i wezidelkiem nawet w depresji człowiekowi wstawal na baczność. Oj cos czuje ze obrzezani częściej sięgają po viagrę po 50. Nie wspominając o przyjemnosci i aspekcie odczlowieczenia.
To że ty straciłeś tak wiele to już inna sprawa ale jak wytłumaczysz fakt że nie będąc obrzezanym że stresu wcale penis nie staje a jak przychodzi co do czego to po kilku sekundach jest finał ?
 

imothep

Member
Panowie, ktoś kiedyś na tym forum bardzo dobrze napisał, że "przeżywanie" przez mężczyznę stosunku rozumianego jak sprawianie mu i odczuwanie przez niego przyjemności seksualnej zależy od psychiki i od kondycji fizycznej. Przedkłada się to wprostproporcjonalnie na długość stosunku. Oczywiście każdy jest inny i każdego jara i nakręca co innego. Jak ktoś tylko z napletkiem i wędzidełkiem wiąże przyjemność ze współżycia to chyba nie rozmawiam z kimś kto ma więcej niż 15 lat.

Prosty przykład: jak ktoś jest wyposzczony (np. marynarz, który wraca do żony) i cholernie się napalił na seks z partnerką, ale wiecie tak że ciało kobiety dosłownie krzyczy do faceta - to seks może szybko się skończyć. Wiecie jak człowiek jaskiniowy: wchodzę, widzę kobietę, bum maczugą w łeb, akcja reakcja i finał. Kobiety lubią czasami takie coś.

Do tego dołożymy psychikę i myślenie "ku@#$ muszę się postarać, bo jak nie to będę parówą" i możemy mieć falstart. Bo mówimy tu o tym, że mężczyzna "musi". Ktoś kiedyś napisał, że człowiek to musi tylko umrzeć. Seks przecież to ma być czysta przyjemność, a nie coś co wywołuje presję. Jak to pierwsze ciśnienie schodzi, później jest dłużej i nie mniej seksualnie.

Mnie osobiście w trakcie stosunku najbardziej nakręca to, że zaspokajam partnerkę i sprawiam jej to przyjemność, a nie to ile mogę. Bo, moi drodzy gimnazjaliści (tu zwracam się tylko do tych młodszych użytkowników forum), myślenie o kobiecie a nie o sobie w trakcie stosunku to klucz do udanego numerku, który wraca do Nas jak bumerang.

I pomimo, że jestem świeżo po obrzezaniu i po nim jeszcze nie testowałem sprzętu (czeka mnie długi post), to wiem że będzie tak samo albo i lepiej po.

Trochę tak napisałem dookoła tematu, ale dorośli rozumieją ocb.
 

bbcode

New member
Cholera. 2 miesiac po zabiegu a ja nie mam na kim przetestowac. Moja, byla juz, nie wytrzymala napiecia i poszla w sina dal. A miala byc dobra zmiana :) Niegodziwosc!
 

Podobne tematy

Do góry