• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

schodząca skóra z grzyba i napletka

andrzejzx

New member
Cześć, kilka dni temu dziewczyna robiła mi handjoba używając olejku do mycia(mój pierwszy raz z jakąkolwiek substancją nawilżającą). Dzień później miałem strasznie wysuszonego penisa, schodziła mi z niego skóra(i z grzyba i z napletka), z góry skóra była tak sucha że nie chciała się rozszerzyć zeby odsłonić grzyba. Wziąłem kąpiel w gorącej wodzie i już dalo i da sie zdejmować normalnie do teraz, ale minęły kolejne 2 dni i skóra dalej mi schodzi z napletka i grzyba(nie wydaje się już wcale taka sucha). Nic mnie nie swędzi ani nie boli, to po prostu jakby się skóra regeneruje czy to może być grzybica?
 

pelesos

Active member
Prawdopodobnie od chemii i mechanicznego podrażnienia. Kup w aptece maść z witamina A+E i smaruj. Jak się coś będzie działo to wyślij fotkę
 
  • Like
Reactions: AGv

Trolo

Well-known member
Do walenia to mogła użyć oliwki lub kremu nawilżającego, a nie olejku do mycia. Wcześniej zsuwałeś normalnie napletek podczas walenia? Wygląda na to, że skóra została podrażniona i przez to się łuszczy.
 
Do góry