• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar buta

Trolo

Well-known member
Napisz co Cię martwi? To , że za dużą masz nogę czy za małą? W Twoim wieku pewnie rozpiętość butów będzie około 3-4 rozmiarów więc nie ma co się chyba jakoś na tym skupiać. Ogólnie 40 i 41 to tak pojebane rozmiary, że zawsze butów brakuje xD
 

michaldro58

New member
Napisz co Cię martwi? To , że za dużą masz nogę czy za małą? W Twoim wieku pewnie rozpiętość butów będzie około 3-4 rozmiarów więc nie ma co się chyba jakoś na tym skupiać. Ogólnie 40 i 41 to tak pojebane rozmiary, że zawsze butów brakuje xD
Martwię się że mam za małą stopę. Moi koledzy mają większe stopy ode mnie
 

Opalonykurczak

Active member
Masz 13 lat. Ja wtedy mialem rozmiar 36 max. Kazdy inaczej dojrzewa/rosnie. Jeden w twoim wieku ma 140cm wzrostu a w wieku 18 lat wyrósł na 190. Drugi ma w wieku 13 lat 170 a skończy rosnąc na 175cm. Trzeci ma w wieku 13 lat rozmiar buta 42 a jak jest dorosły to mu tylko o jeden rozmiar stopa urosła. Pamietam jak ja od gimnazjum zaczynałem jako najnizszy dzieciak w klasie a w 3 lata urosłem 21cm. Zobaczysz jeszcze jak z roku na rok bedziecie sie zmieniac.
 

Trolo

Well-known member
No to jak kolega wyżej napisał. Każdy bezie miał inną stopę bo na to ma wpływ poziom dojrzewania a przede wszystkim geny. I tego nie zmienisz. Moim zdaniem z powodu rozmiaru buta nie ma absolutnie powodów do jakiegoś martwienia się. Za chwilę zaczniesz się zastanawiać czy masz odpowiednio wielkiego penisa co też jest uwarunkowane genami i poziomem dojrzewania. Jeden z klasy będzie miał 3 włosy koło penisa i np 8 cm we wzwodzie a drugi spore owłosienie i 14 cm. Jednemu urośnie za chwilę penis do 15 cm a temu drugiemu już nie i zostanie na 14cm. Genów nie zmienisz i serio odpuść bo w Twoim wieku przejmuj się tym kim chcesz być w życiu i co chcesz robić, bo na to czym się przejmujesz wpływu nie masz :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Rozmiar Inne 1
P Za duży rozmiar Inne 5
P Pytanie o rozmiar Inne 23
S Rozmiar Inne 7
K Rozmiar Inne 13

Podobne tematy

Do góry