• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozciąganie stulejki, nadwrażliwość i wytryski

Etdj

New member
Witam, niedawno byłem u lekarza, który stwierdził u mnie stulejkę jestem umówiony na zabieg za parę miesięcy. Ostatnio zastanawiałem się czy zabieg jest koniecznością, lekarz powiedział że mogę spróbować rozciągania w ciepłej wodzie lub masturbacji i jeżeli przyniesie to efekt to da się uniknąć zabiegu. Wiem że obrzezanie przynosi dużo korzyści ale wolę zostawić napletek. Robię to od miesiąca i o dziwo są efekty.

Tu jak to wyglądało przed:


I jak wygląda teraz:


W skrócie podczas spoczynku skórka schodzi prawie całą i stwarza lekki dyskomfort, podczas erekcji schodzi jak na zdjęciu a dalej nie idzie nawet przy bólu nie chce zejść dalej.

I teraz parę pytań czy dam radę rozciągnąć napletek w wzwodzie jeszcze dalej czy już nie a może jest to za krótkie wędzidełko.
Po drugie da się pozbyć nadwrażliwości zołedzia i ile to trwa . Przy lekkim dotyku ręki przy odsłoniętej skórce powoduje to ból.
Po trzecie wytrysk. Zawsze gdy się masturbowalem przy założonym napletku nasienie poprostu wypływało teraz gdy staram się odsłonić grzyba sperma albo wypływa albo strzela i od czego to jest zależne oraz czy nie jest to choroba.
 

marcin234

Member
Ile masz lat?
U mnie w spoczynku napletek schodził bez żadnego dyskomfortu, a we wzwodzie było gorzej niż u Ciebie. W okresie dojrzewania było jeszcze gorzej - nawet w spoczynku napletek nie schodził, ale z czasem się poprawiło pewnie przez masturbację.
Możesz poprosić lekarza o jakąś maść sterydową, ale podobno daje to tylko efekt tymczasowy. Mimo wszystko warto próbować, najwyżej kiedyś bedziesz jednak musiał wykonać to obrzezanie.
 

marcin234

Member
No ćwiczyłem jak byłem w Twoim wieku, ale to głównie poprzez masturbację i podczas prysznicu. Ostatecznie i tak musiałem iść na zabieg i aktualnie jestem 2,5 tygodnia po nim - mam 25 lat.
 

nope

Well-known member
Nie schodzi ci napletek nizej bo wedzidelko krotkie w takim razie. Nie widac w wzwodzie zadnego zbytnio ciasnego pierscienia chyba ze foto z takiej perspektywy, jednakże uważam ze predzej czy pozniej pojdziesz pod nóż bo twój napletek w miejscu zwężenia jest już popękany i ma zabliznione kreski które
 

Trolo

Well-known member
Do pełni szczęścia potrzebujesz żeby napletek zsunął się poza żołądź i tam pozostał podczas seksu nie powodując dyskomfortu w postaci ucisku czy ciągnięcia. Jeżeli partnerka jest podniecona/napalona/mokra to penetracja jest bardzo łatwa i nie powoduje dalszego naciągania napletka.
1. Wędzidełka nie widać, ale dalsze ćwiczenia nie zaszkodzą. Gdybyś przestał teraz zsuwać napletek np. na 2 tyg., to po tym czasie dyskomfort może wrócić. Dlatego po rozciągnięciu napletka warunkiem utrzymania takiego stanu jest zsunięcie napletka co jakiś czas, żeby ta skóra znów się rozciągła. Czyli np. seks co kilka dni, albo masturbacja ze zsuniętym napletkiem.
2. Nadwrażliwość zmniejszy się / zniknie kiedy zależy do Ciebie. Pomaga w tym polewanie wodą, mycie, dotykanie. Nasmaruj porządnie rękę kremem i dotykaj, masuj żołądź. Sposoby na nadwrażliwość są opisywane na forum.
3. Nie jest to żadna choroba, siła wytrysku zależy od prostaty oraz czy pojawił się preejakulat, jak długo trwa seks, masturbacja, abstynencji seksualnej, podniecenia.
 

Podobne tematy

Do góry