• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

ropa i szwy

Delamatio

Member
hej to znowu ja... dzisiaj rano po sciagnieciu opatrunku mega się wystraszyłem... zbiera mi się ropa a przy wędzidełku chyba puściły szwy i mam wielki pasek ropy... jestem 6 dni po zabiegu. co z tym zrobić? u doktora który robił zabieg mogę mieć wizytę dopiero w poniedziałek.

 

80051

Active member
pokaż od strony wędzidełka zdjęcie bo ciężko ocenić co tam jest

mnie doktor powiedzial ze może mi sie sączyć coś żółtego ale to nie ropa a limfa która zakleja rane czy coś takiego
 

Delamatio

Member
nie wiem czy dobrze robię zdjęcie akurat robiłem fotkę po psikaniu octaniseptem. Już odchodzę od zmysłów. A mi mój doktor nic nie powiedział... teraz pierwszy raz słyszę takie słowo...

 

80051

Active member
nie jestem lekarzem i nie umiem ocenić w ogóle czy jest ok czy nie bo u mnie bylo inaczej więc nie sugeruj sie tym co pisze najlepiej, ktos inny najlepiej jak cos napisze jeszcze
 

zane77

Active member
Rób ciasne opatrunki na noc. Teraz i tak samo musi się zagoić. Jeszcze kilka dni i będzie lepiej. Wystrzegaj się wzwodów w nocy. I jeszcze raz opatrunki.
 

Delamatio

Member
Rób ciasne opatrunki na noc. Teraz i tak samo musi się zagoić. Jeszcze kilka dni i będzie lepiej. Wystrzegaj się wzwodów w nocy. I jeszcze raz opatrunki.
ten szew obok wędzidełka dzisiaj przy zmianie opatrunku odpadł. Ale bez bólu bez kropelki krwi. psikam 2x więcej octi i też nie ma śladów te wydzieliny. Więc myślę, że jest okey :p
 

Podobne tematy

Do góry