• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie przez zabiegiem

Animal13

New member
Witam, przegladam to forum od paru miesiecy i w koncu zdecydowalm sie na zabieg calkowitego obrzezania.

Zabieg bedziemy przeprowadzany w nastepnym tygodniu przez Dr. Tondla w Poznaniu. (Sporo o nim czytalem wiec jestem spokojniejszy bo on jest chyba najlepszym w tym fachu)

Mam stulejke wrodzona od urodzenia wiec wiadomo, ze zoladz nigdy nie widzial swiatla dziennego. Jest to jeden z powodow przez ktory zawsze znajdowalem wymowke by przelozyc zabieg. Jest ktos w stanie powiedziec jak to wygladalo u kogos kto byl w podobnej sytuacji. Jak bylo u was z nadwrazliwoscia? Szczerze powiem, ze boje sie tego, ze nie bede mogl przez to normalnie funkcjonowac dopoki sie on nie zahartuje. Znacie jakies sposoby na szybsze zahartowanie lub cos, zeby zminimalizowac bol? Czytalem tez, ze byly przypadki w ktorych u poszczegolnch osob zoladz w ogole sie nie mogl zahartowac i caly czas byl wrazliwy nawet na najmniejsze otarcia.

I jak z powrotem do pracy? Zabieg mam w czwartek, wiec wezme dzien wolny w piatek i weekend. Da mi to 3 dni odpoczynku. To wystarczy by wrocic w poniedzialek do pracy? Jest to praca biurowa, wiec przez 8 godzin siedze w miejscu.

Macie jakis rady co do przygotowania do zabiegu? Co zrobic przed?

Cala relacje dam wam w czwartek po zabiegu
 

Tracer93

New member
Cześć,
Ja od pracy wziąłem sobie jakieś 2 tygodnie wolnego. Jeśli chodzi o hartowanie, to noś opatrunek do czasu aż rany przestaną krwawić i nie będzie plam krwi po wzwodzie. Potem na noc ściągaj opatrunek a na dzień zakładaj taki lżejszy. Rób tak do czasu, aż stwierdzisz, że możesz swobodnie chodzić bez opatrunku.
 

minas_morgul

New member
Moim zdaniem przy dobrze wykonanym zabiegu i zakładając, że nie będą występować żadne komplikacje typu nadmierne krwawienie, puchnięcie itp., trzy dni wolnego będą wystarczające. Zawsze jednak musisz brać pod uwagę, że nie wcale nie musi być tak fajnie po zabiegu i jednak więcej wolnego będzie Ci niezbędne.

Co do pytanie o nadwrażliwość - po zabiegu potrzeba przede wszystkim czasu, i dotyczy to nie tylko gojenia ran, ale również nadwrażliwości. W Twoim przypadku na pewno będzie ona spora, dlatego bądź przygotowany na to, że chodzenie będzie niekomfortowe. Podczas siedzenia żołądź nie rusza się, więc nie powinno Ci to sprawiać żadnego bólu czy dyskomfortu. Myślę, że odpowiedni opatrunek powinien minimalizować te niekomfortowe odczucia. Co do hartowania to polecam polewać główkę penisa strumieniem wody podczas kąpieli, stopniowo coraz mocniejszym strumieniem.
 

Krecik25

Member
Dokładnie tak jak pisze minas_morgul.
Mnie już interes nie bolał dzień po jak leżalem czy siedziałem ale samo chodzenie do przyjemnych nie należało. I lepiej sobie polezec w domu chociaż z tydzień.
 

Animal13

New member
Dzieki wszystkim za odpowiedz. Jeszcze jedna sprawa a dokladniej poranne wzwody. Jak sobie z nimi poradzic? Zauwazylem, ze od jakiegos czasu moje poranne wzdowy sa bardzo intensywne i maly nie chce przez dlugi czas opasc - macie jakies sposoby zeby szybko sie ich pozbyc? Probowalem ostatnio skulic sie z kolanami ale to nie pomoglo
 

minas_morgul

New member
Przyłóż coś zimnego do małego, najlepiej schłodzony kompres (do kupienia w aptece lub w sklepie z artykułami medycznymi). Jeśli nie chcesz wydawać specjalnie na ten cel kasy, możesz zastąpić to jakąś mrożonką albo woreczkiem z lodem. Ważne, żeby było zimne. Innym sposobem jest robienie sobie ziołowych opatrunków na noc, które działają chłodząco i leczniczo zarazem ;)
 

Podobne tematy

Do góry