• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie o zwolnienie lekarskie

Antonio

Member
Cześć. To mój pierwszy post na forum. Przez ostatnie kilkanaście dni dużo tutaj czytałem, i dowiedziałem się bardzo dużo. Jestem już po trzydziestce i wreszcie zdecydowałem się na zabieg obrzezania. Dzięki opiniom tutaj wybór padł na Pana Tondla, mimo, że będę musiał jechać pół Polski pociągami. Mam pytanie odnośnie zwolnień, tzn jak to wygląda u tego lekarza? Przeglądałem tematy z nim związane i raczej nikt się o tym nie wypowiadał. Pracuję w dużej mierze fizycznie i o tej porze roku są wysokie temperatury. Napiszcie proszę jak to było z wami.
Mam też jedno może głupie pytanie. Czy przed zabiegiem trzeba robić zdjęcia we wzwodzie dla lekarza?
 

Ralek15

Member
Hej ja mam 38 i jestem dwa miesiące po obrzezaniu całkowitym, nie miałem stulejiki zrobiłem zabieg na własne życzenie, szału może nie ma ale jest super i mając taki wiek dzieci i żonę to ja sie dziwię takim jak ty z tym przejeżdżaniem pół polski do tych dr.naj😉Praktycznie z połową opini na temat obrzezania później zabiegu, dochodzenia do siebie to się nie zgodzę, piszą to chyba chłopaki osiemnastoletni i poniżej, bojący tacy jak żeby nie obrazić kobiet to bojący jak baby😁pytam się jacy z was mężczyźni? Po prostu strachopirdki 😀
 

Podobne tematy

Do góry