• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytania po zabiegu

Ano

New member
Cześć, dwa dni temu miałem zebieg (szfy wchłanialne) i mam wrażenie jakby wędzidełko było jeszcze krótsze niż wcześniej. Czy to normalne?
 

Trolo

Well-known member
Tak. Będziesz musiał zsuwać napletek i rozciągać wszystko. Teraz dodatkowo opuchlizna będzie pogarszać sprawę. Miałeś usuwane czy wydłużane?
 

Trolo

Well-known member
Spoko. Tak czy siak trzeba zsuwać napletek i rozciągać bliznę. Gdy krwawienia ustaną możesz zacząć we wzwodzie naciągać. A po zagojeniu zsuwasz napletek jedną ręką i trzymasz go zsunietego caly czas, a drugą ręką z nawilzeniem jedziesz po całym penisie góra-dół. Imitujesz w ten sposób naturalne środowisko w którym bedzie się poruszał i rozciagasz wszystko.
 

Ano

New member
Nie mogę zsunąć napletka w czasie wzwodu. Mam jeszcze szfy po operacji wydłużenia wędzidełka. Ale mam pytanie czy jest taka opcja że urolog wykrył i zoperował mi samo wędzidełko a ja moge miec jeszcze stulejke?
 

Ano

New member
Nie mogę zsunąć napletka w czasie wzwodu. Mam jeszcze szfy po operacji wydłużenia wędzidełka. Ale mam pytanie czy jest taka opcja że urolog wykrył i zoperował mi samo wędzidełko a ja moge miec jeszcze stulejke?
Zaznaczam że normalnie mogę zsunąć napletek ale jak stoi to nie
 

Trolo

Well-known member
A czy przed zabiegiem zsuwałeś napletek we wzwodzie? Na jakiej podstawie i kto stwierdził, że masz wędzidełko do wydłużania?
 

Ano

New member
Przed zabiegiem też się nie dało. A ze mam krotkie wedzidelko stwierdzila pani urolog ktora tez robila mi zabieg
 

Maskonur

Active member
Też tak miałem, najpierw zabieg wędzidełka bo powinno wystarczyć a później się okazało że mam jeszcze delikatną stulejke i trzeba było drugi raz się ciąć, pozatym dalej nie jestem pewny czy nie mam jeszcze zwężenia.
 

Podobne tematy

Do góry