• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przedwczesna Masturbacja

Status
Zamknięty.

Anononimek420

New member
Witam, jestem 24 dni po zabiegu plastyki napletka, wszystko było bardzo dobrze, w końcu mogłem odprowadzić napletek w stanie wzwodu i wszystko było dobrze. Ale niestety około 3 tygodnia postanowiłem że ,,Spuszczę z siebie cisnienie", Na następny dzień cały napletek był czerwony i czułem pieczenie przy dotyku lub próbie sciagnięcia go. Zagoiło się, i dalej mogę odprowadzić napletek nawet w stanie wzwodu, ale niestety nie wygląda to tak dobrze i teraz robi mi się fałda skóry po tym jak go zdejmę, po kąpieli gdy jest namoczony nie ma tego problemu, myślicie że Contractubex mógłby pomóc? Czy jest jakas lepsza maść?
 

flader

Active member
No cóż, widać że jesteś z tych, którzy lubią sobie robić problemy na własne życzenie. 6 tygodni bez żadnej aktywności seksualnej, to bardzo ważne. Musisz pokazać zdjęcie byśmy byli w stanie ocenić co ty tam namodziłeś.
 

Mr.Hands

New member
Moim zdaniem to wygląda normalnie.. dużo wewnętrznego napletka, to się zawija, a po "zbiciu niemca po kasku" się po prostu rozciągnął.. posmaruj linomagiem lub czymś takim co ci pitoka nawilży i próbuj dalej.. ściągnij podczas zwodu napleta na maxa i zobacz jak to wygląda..
 

flader

Active member
Nie jest źle, po prostu podpuchło. Poprawa może nadejść w ciągu nawet następnej doby. Żadnego walenia teraz i daj się temu swobodnie wyleczyć.
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Masturbacja Inne 3
K Przedwczesny wytrysk i masturbacja Przedwczesny wytrysk 2
Masturbacja po obrzezaniu Obrzezanie 7
K masturbacja Inne 9
X Plastyka wędzidełka a masturbacja Krótkie wędzidełko 6

Podobne tematy

Do góry