• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Proszę o pomoc.

tadek87

New member
Dzień Dobry.

Przepraszam jak nie przeczytałem wszystkich postów i mam już tu odpowiedź.
Przyznam jednak, że wolę wszystko zawrzeć tu w temacie i dostać (ewentualnie) odpowiedzi.
Proszę jeszcze zarządzających stroną, aby nie usuwali tematu.

Jeżeli chodzi o mnie to w sumie całe życie żyłem, że tak powiem w celibacie, w późnym bardzo okresie zacząłem się masturbować- także nie zdawałem, nie zdaje sobie sprawy z problemów.
Moja masturbacja polegała na masowaniu i osuwaniu napletka do rowka żołędzi.
Teraz od pewnego czasu jestem w związku (miłosnym), jesteśmy bardzo pełnoletni,no i są problemy.

Ja nie wiedziałem, że napletek należy cały zsuwać z penisa, więc chyba jest problem- bardzo boli przy pieszczotach itp. Mam skierowanie do urologa- ale straszne kolejki,co mam zrobić? Gdzie najszybciej?
Przyznam szczerze, że oglądam każdą złotówkę z obu stron... To jest zbyt krotkie wędzidełko? Da się jakoś samemu coś zrobić? Czy mam mieć zabieg wydłużania- jak to wygląda/jak to bolesne/ czy seks po tym ma ten am smak? A może mam się poddać zabiegowi obrzezania?
Jestem tym dobity- nic nie wiem w tym temacie, a jestem bardzo- panicznie wręcz nieśmiały.

PS W jaki sposób najlepiej golić miejsca intymne?
Bardzo proszę o pomoc, przepraszam za błędy.
 

100Stulejarz

New member
jesteśmy bardzo pełnoletni

Można być nie bardzo pełnoletnim :rolleyes: ?

Z kolejkami na NFZ tak już jest. Poszukaj na tej stronie ile wynosi czas u cb. https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci/urolog/
1. To jest zbyt krotkie wędzidełko?
Może być.
2. Da się jakoś samemu coś zrobić?
Raczej nie. Urolog powinien to stwierdzić.
3.Czy mam mieć zabieg wydłużania- jak to wygląda/jak to bolesne/ czy seks po tym ma ten am smak?
Zabieg wydłużenia polega na nacięciu, a następnie zszyciu tak, aby było wydłużone (nie fachowym językiem). Przy znieczuleniu, nie powinieneś odczuwać bólu. Seks jest po tym lepszy, bo nie czujesz bólu.
4. A może mam się poddać zabiegowi obrzezania?
Jeżeli problemem jest wędzidełko, nie będzie trzeba obrzezać. Obrzezanie stosuje się przy stulejce, czyli zwężeniu napletka.

PS W jaki sposób najlepiej golić miejsca intymne?
Najpierw nożyczkami przykróć. A resztę normalnie żyletką. Zacznij delikatnie, jeśli się czegoś boisz. Do wizyty u urologa nie musisz się jeszcze golić, dopiero jak będziesz miał zabieg.
 
Do góry