• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Proszę o pomoc

Marian987

New member
Witam ponownie. Zwracam się z prośbą o pomoc. Otóż 6 tyg temu (30.04) miałem zabieg całkowitego usunięcia napletka ze względu na stulejkę. I począwszy od 14 dni po zabiegu do dzisiaj nie widzę żadnej znacznej poprawy jeśli chodzi o opuchliznę. Prosiłbym o jakieś rady dot. tego problemu, gdyż nie mam zamiaru ponownie iść pod skalpel. Byłem u doktora wykonującego zabieg na kontroli po miesiącu od zabiegu i powiedział, że wszystko się ładnie goi, lecz wg mnie nie do końca.

Zdjęcie 14 dni od zabiegu:

Zdjęcie z dzisiaj (6 tyg po)

Bardzo proszę o pomoc. Dodam jeszcze, że wg lekarza jest to całkowite usunięcie napletka, gdyż była bardzo zaawansowana, wrodzona stulejka i powiedział, że zostawi jak najwięcej skóry.
 

NapletonBonaparte

Active member
@Marian987 - Kaszana. Jeśli chcesz mieć to estetycznie zrobione, czeka Cię skalpel i drugie cięcie. I nie u tego samego konowała-akrobaty, tylko w Poznaniu u doktora T.

Już po pierwszym zdjęciu było widać, że spaprana robota...
 

master1

Member
Skontaktuj się właśnie z doktorem Tondel. Facet Ci wyrzeźbi fiuta niczym Michał Anioł a nawet lepiej.

U kogo robiłeś zabieg?
 

Marian987

New member
Poznań niestety odpada ze względu na odległość. A jest choć cień szansy na to, że to się samo wchłonie po jakimś czasie?
 
Do góry