• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem ze zdjęciem napletka

xstroy00

New member
Cześć! Po kilku latach jestem psychicznie gotowy i zdecydowałem się udać do urologa na konsultacje, rozmawiałem już z rodzicami (niepotrzebnie się stresowałem). Teraz pytanie do was, co właściwie jest do roboty :ROFLMAO:
Napletek bez problemu schodzi z penisa do momentu wzwodu, próbowałem ściągnąć napletek i doprowadzić do wzwodu ale po pewnym czasie znowu wraca do swojej naturalnej pozycji (zdaje sobie sprawę że nie powinno się tak robić). Wydaje mi się (mogę pisać głupoty) że mam za krótkie wędzidełko i przez to jest cały problem. Denerwuje mnie również oponka wokół żołędzia. Nie wydaje mi się żeby samo wydłużenie wędzidełka było dobrym pomysłem. Bardzo bym nie chciał mieć odkrytego żołędzia, czy byłaby możliwość pozbycia się oponki oraz zostawić wystarczająco napletka tak aby żołądź był zakryty?
W stanie spoczynku
W zwodzie
 

don_domini00s

Active member
Znaczy we wzwodzie jesteś w stanie ściągnąć napletek za żołądź czy tylko do tego miejsca co na zdjęciu? Wędzidełko boli/ciągnie wtedy we wzwodzie jak ściągasz napletek?
Bo po zdjęciach w spoczynku to wygląda, jakbyś zaraz pod napletkiem wewnętrznym, który nazwałeś oponką, miał ciasny pierścień. A we wzwodzie jakbyś nie mógł napletka ściągnąć niżej bo właśnie to miejsce jest za ciasno.
 

xstroy00

New member
Znaczy we wzwodzie jesteś w stanie ściągnąć napletek za żołądź czy tylko do tego miejsca co na zdjęciu? Wędzidełko boli/ciągnie wtedy we wzwodzie jak ściągasz napletek?
We wzwodzie nie jestem w stanie ściągnąć napletka, przy próbie zdjęcia nic nie boli nawet jak zrobię to mocniej po prostu nie jestem w stanie go zdjąć. Gdy w spoczynku zdejmę napletek i będzie ściągnięty podczas lekkiego wzwodu jest ok im więszy tym bardziej boli, w pewnym momęcie ból już jest taki duży a wszystko tak naprężone że muszę odpuścić. Gdy penis jest już większy to nie ma możliwości zdjęcia napletka.
 

Zib33

Active member
Patrząc po zdjęciach masz normalną stulejkę. Krótkiego wędzidełka nie sposób stwierdzić - pierwszym "punktem oporu" jest zbyt ciasny pierścień napletka. Gratulacje odwagi i powodzenia u lekarza!
 

don_domini00s

Active member
Okej, to w takim razie wygląda to na stulejke. Jeśli wędzidełko jest za krótkie to wtedy ciągnie żołądź w dół ale u Cb raczej tak nie jest, ciężko stwierdzić na 100% bo we wzwodzie nie możesz ściągnąć napletka żeby ocenić. Możesz a nawet powinieneś lekarzowi pokazać tez te zdjęcia na wizycie, będzie miał pełen obraz sytuacji co i jak. Dalej to juz on Ci powie jakie będą kroki leczenia. Poczytaj na forum o stylach obrzezania i czy częściowe czy całkowite. Będziesz potem mógł o to samo podpytać lekarza na konsultacji.
 

don_domini00s

Active member
Lekarz Ci powie co będzie można u Cb zrobić, każdy jest inny i każdy z nas ma troche inny interes.
No z higiena to co, no trzeba myć, ściągać w spoczynku napleta i szuru buru. Z zapachem, szczególnie rybim to tutaj też jest pełno postów i tyle samo sposobów. Wnioskuje po pierwszym poście, że jesteś jeszcze młody i dojrzewasz więc masz pewnie hormonalne tornado w organizmie to i może stąd ten zapach, ale nie przesądzałbym. Spytaj o to też lekarza, w pysk Ci nie da a coś może zaradzi :d I powodzenia!
 

don_domini00s

Active member
A i co do wyboru lekarza do zabiegu to poczytaj tutaj opinie i relacje jak to po jakim lekarzu wygląda. Bo różni się zdarzają i lepiej iść do kogoś polecanego pod nóż niż w ciemno i potem chodzić na poprawki. I zabieg moim zdaniem lepiej prywatnie (rodzice muszą brać ewentualność takiego wydatku pod uwagę jeśli chcą mieć w przyszłości wnuki xd) właśnie u kogoś polecanego niż fuszerka na nfz.
 

nope

Well-known member
Kolega wyzej dobrze napisal z tymi lekarzami. W ciemno to sie mozna dobrze naciąć. Co do twojej obawy ze bedziesz miec ciagle zoladz na wierzchu to nie jest nic strasznego. Nie da sie ocenić ile ci sie uda zostawić skóry i ile będzie zakrywać żołądż, dopiero to oceni operator na stole wykonujący zabieg. Przestrzegam przed obrzezaniem czesciowym. Jest trudniejsze w wykonaniu i wiecej rzeczy mozna spartolic ale jak to mówią, łatwiej odciąć ciężej przyszyc więc zawsze można później poprawić jak nie wyjdzie ;D. Lektura forum wskazana i nie daj sobie wyciąć całego wewnętrznego napletka(czyli zgłęb style obrzezania).
 

xstroy00

New member
Zdaje sobie sprawę że ktoś może mi popsuć sprzęt i jak wcześniej się obawiałem z powodu na wstyd to teraz zaczynam mieć wątpliwości czy osoba która będzie mi przeprowadzała zabieg zrobi to tak jakbym sobie życzył. Szukałem tematów na forum odnośnie polecanego doktora w Toruniu/Bydgoszczy ale nic nie znalazłem, a wiadomo jak to bywa z opiniami na portalach... 200 opinii z tego jedna negatywna
 

xstroy00

New member
Dzięki za rekomendacje :) narazie spokojnie muszę z wyborem doktora, na początku powiedziałem ze na NFZ potem ze lepiej prywatnie wiec wole jeszcze nie mówić żebyśmy jechali do Poznania hahah
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry