Problem ze stulejką.

Cześć wszystkim !
To więc tak.
Mam 13 lat. Jestem pewien na 95% że mam stulejkę.
Jak byłem mały, miałem ok. 5-7 lat pamiętam że miałem jakiś zabieg na stulejkę i mi jakimś syropem fioletowym to polewali i było wszystko ok !
Lecz od jakiś 3 miesięcy się denerwuję i niepokoję , bo, ponieważ gdy mój penis jest w spoczynku to normalnie ściągnę napleta, lecz z leciutkim utrudnieniem, ponieważ takie białe się odrywa. Gdy już naciągnę to mam zarośnięty ten rowek na końcu... Bo wiem że Penis, a dokładniej żołądź powinien na samym końcu mieć że tak powiem "Fosę" taki rów. A ja go nie mam. Przy wylocie cewki mam taką 5 mm (chodzi o długość) dziurkę i właśnie tam jest rów, tylko 5mm !
Gdy mój penis jest w wzwodzie to już jest gorzej. Naciągnąć to naciągnę ale ból jest i go odczuwam. Tak samo, naciągnę do "zarośniętego rowu" i koniec...
Jak się tego pozbyć ?
PS. Powiedziałem o tym mamie i tacie... Tata na to że tak ma być i że samo zejdzie, a mama że wszystko jest dobrze i nie mam się czym martwić i żebym nie udawał lekarza jak się nie znam...

PS2. Mój penis gdy jest w spoczynku ma 5-7 cm, a gdy w wzwodzie 8-10 cm. Dobrze jak na mój wiek ?

Dziękuję za wszystko !
 

NoName90

New member
Masz stulejkę! Przekonaj rodziców żeby zabrali cię wizytę kontrolną do urologa bądź nawet lekarza rodzinnego. Gdy lekarz potwierdzi stulejkę to na pewno przekona to rodziców.
Co do rozmiaru penisa wszystko jest w porządku. Właśnie wkraczasz w wiek dojrzewania i przeciągu 3-4 lat jeszcze Ci ładnie podrośnie ;P
StulejowyProblemator napisał:
w spoczynku to normalnie ściągnę napleta, lecz z leciutkim utrudnieniem, ponieważ takie białe się odrywa.
To białe to mastka. Podczas kąpieli próbuj lekko ściągnąć napletek i wymyj dokładnie żołądź aby się jej pozbyć. Mastka to nic innego jak bród który tworzy się pod napletkiem i może być przyczyną zapaleń.
 

Loft

New member
Stulejka większa albo i mniejsza jest. Zdjęć nie ma więc nie powiemy na pewno ale dobrze, że ich nie ma bo za to już jest paragraf. Ogólnie sam wiem, że rodzice to tchórze. Czekają aż samo przejdzie, matka może nie wiedzieć bo niby skąd ale ojciec... Ogólnie to rozciągaj napletek w kąpieli, jeśli wędzidełko jest odpowiednio długie to może skórkę sam rozpracujesz. No i mastkę (to białe pod napletkiem przyklejone do wacka) koniecznie zmywaj wodą z mydłem bo brud + mocz to zaproszenie dla bakterii i zapalenie.
 

bezczel

New member
Moim zdaniem kolega pisze o zrośnięciu napletka z żołędzią. To może się samo rozkleić ale obawiam się że nie w tym wieku... Teraz trzeba to zrobić w znieczuleniu. To nic w porównaniu z zabiegiem plastycznym.
Sprawdź sobie tutaj artykuł dr Perdzyńskiego z dokumentacja fotograficzną i napisz czy podobnie masz zrośnięte?

http://www.urologia.info.pl/zrosniecie_ ... acyjne.php
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Był problem ze stulejką, teraz z psychiką Stulejka 3
B Problem ze stulejką Stulejka 13
K problem ze stulejką Stulejka 5
M problem ze stulejką Stulejka 1
B Problem ze stulejką Stulejka 4
Podobne tematy

Do góry