Problem z wędzidełkiem

Maret123

New member
Witam, mam 16 lat i mam problem, gdyż wydaję mi się, że moje wędzidełko jest za krótkie (jak próbuję napletek ciągnąć w dół to wędzidełko ciągnie ze sobą razem żołądź i robi się białe) dodatkowo mam za długi napletek (i przy spoczynku i przy wzwodzie robi się z napletka taka "trąbka"), i krzywego penisa( w lewą stronę, w dół, i jakby obróconego w lewo, że jakby grzbiet penisa jest obrócony lekko w lewo, mogę także ręką "złamać go" w dół). I teraz mam pytanie czy będzie mi to jakoś przeszkadzać w życiu seksualnym. Z góry dziękuję za odpowiedź. Na dole zdjęcia penisa.

Maksymalnie naciągnięty napletek:

Zdjęcie penisa we wzwodzie z lewej strony

Zdjęcie penisa we wzwodzie z prawej strony:

Zdjęcie grzbietu penisa we wzwodzie:

nope

Active member
Skrzywieniem sie nie martw wedlug zdjec to nawet skrzywieniem bym tego nie nazwał. Wedzidelko czy jest krótkie sam musisz stwierdzić. Jak Cie nie ciągnie i nie uwiera nie boli nic to nic bym nie ruszał

AGv

Member
Krótkie wędzidełko może się urwać podczas ostrego sexu i zamiast przyjemności będziesz miał ból i krwawienie.

mati12

Active member
Jeżeli o chodzi o skrzywienie ja tam nic nie widzę wszystko wygląda dobrze zgłoś się do urologa wędzidełko pewnie wydłuży pokaż też zdjęcia lekarzami we wzwodzie

• Like
Reactions: AGv

user842

Member
Skrzywienia praktycznie nie ma, tym się nie przejmuj. Możliwe, że wędzidełko jest minimalnie za krótkie. Napletek być może jest minimalnie dłuższy niż przeciętnie, oczywiście nie powinno to w niczym przeszkadzać, ale jeśli wolisz go skrócić ze względów estetycznych, to możesz to zrobić razem z operacją wędzidełka.

• Like
Reactions: AGv

Thor123

New member
Mam podobnej długości napletek co ty i i trochę dłuższe wędzidełko niestety przeszkadza to w tym że prezerwatywa zjeżdża wraz z napletkiem zasłaniając żołądź penisa podczas seksu