• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z pennisem w spoczynku

Koleszka19

New member
Witam. Mój przyjaciel kiedyś był pełny życia wyglądał jak normalny członek w spoczynku zdj zdj nr 1


A teraz wygląda tak jest ciągle skurczony , zwęzony , schowany a w dotyku przypomina glizde a nie pennisa ciężko ruszać nim góra dół w takim stanie. Mam ciągle ból/ dyskomfort z tym związany bo czuje jak sie kurczy do minium i I uczucie pustki w między nogami. Co się dzieje? Dlaczego się tak stało ? Proszę o porady
 

Koleszka19

New member
Witam. Mój przyjaciel kiedyś był pełny życia wyglądał jak normalny członek w spoczynku zdj zdj nr 1


A teraz wygląda tak jest ciągle skurczony , zwęzony , schowany a w dotyku przypomina glizde a nie pennisa ciężko ruszać nim góra dół w takim stanie. Mam ciągle ból/ dyskomfort z tym związany bo czuje jak sie kurczy do minium i I uczucie pustki w między nogami. Co się dzieje? Dlaczego się tak stało ? Proszę o porady
Plus jest cienki jak palec albo i jeszcze cienszy
 

Trolo

Well-known member
Chyba Ci się coś pomyliło :). Na 1 zdjęciu jest w pół wzwodzie, a reszta to spoczynek i tak właśnie wygląda penis. Przykro mi, że to powiem ale po prostu Ci opadł i jak znów stanie to będziesz mógł ruszać góra dół i wszystko wróci do normy :)
 

Koleszka19

New member
Chyba Ci się coś pomyliło :). Na 1 zdjęciu jest w pół wzwodzie, a reszta to spoczynek i tak właśnie wygląda penis. Przykro mi, że to powiem ale po prostu Ci opadł i jak znów stanie to będziesz mógł ruszać góra dół i wszystko wróci do normy :)
Czyli według ciebie miałem pennisa całe życie w pół wzwodzie?
 

nope

Well-known member
W mojej opinii to jest normalne i masz po prostu freda w spoczynku najwyzczajniej. Jak staje normalnie to jest ok. A jak Cie coś martwi to idz do lekarza i rób badania.
 

Koleszka19

New member
Ma jakieś 8cm długości w spoczynku więc nie taki fred i grubości z 10 ale chodzi właśnie o to że nie wygląda na tyle kumasz? A kiedyś wyglądał był bardziej swobodny rozluźniony a teraz jak pryncypałka w dotyku
 

mati.miksiak

New member
A we wzwodzie się coś zmieniło w tym czasie? Wzwód jest ważniejszy niż wielkość w spoczynku. Penis może mieć różne rozmiary, gdy śpi w zależności od temperatury, poziomu stresu, wysiłku fizycznego i innych czynników.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry