• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z odciągnięciem napletka

Malyalewariat

New member
Witam. Mam 25 lat i problem z odciągnięciem napletka przy erekcji tak jakby sklejał się z żołędziem. Czy są jakieś mascie żeby tym zapobiec? Na pewno mam przy krótkie wędzidełko bo jak ciągnę do dołu to to również idzie delikatnie do dołu żołądź. Pomocy
 

Malyalewariat

New member
Sorki za jakość ale siedzę na starym telefonie i próbowałem jak najlepiej wyostrzyć I chciałbym dowiedzieć się jeszcze czy może ktoś podpowie przy wycięciu jak coś wędzidełka wydłuży mi się penis w czasie spoczynku i wzwodu bo mam tylko marne 15 cm przy pełnym wzwodzie
 

NapletonBonaparte

Active member
Możesz zacząć ćwiczyć na siłowni i wyrzeźbić sześciopak, przy niskim poziomie tkanki tłuszczowej będzie wyglądał na większego.
 

Malyalewariat

New member
Właśnie zacząłem brać się za siebie i ćwiczę oraz dieta bo gdzieś czytałem że może to być powodem lekkiej nadwagi bądź wyraźnej nadwagi
 

Malyalewariat

New member
A i jeszcze jedno rano jak się budzę mam erekcję to wiem że tak jak zdrowy człowiek a jak już chce oddać mocz i gdy już '' opadnie '' To oddaje ale z takimi małymi przerwami tak jakby jest jakieś dziwne zatrzymanie i dalej oddaje co może być problemem?
 
Kazdy ma problem z oddaniem moczu w czasie wzwodu, to normalne. Co do rozmiaru, to masz w normie, jak 80 proc ludzi w polsce. Sa tacy, co maja 18, a sa tacy co maja 8cm, wiec sie nie przejmuj i ciesz sie, ze nie jestes w tej drugiej grupie. Wieksze znaczenie ma grubosc, bo to ona ma wiekszy udzial w sprawianiu przyjemnosci kobiecie, niz dlugosc. Zreszta nikt nie laduje caly czas 18cm penisa w kobiete, bo sie nie da. Chyba, ze kobieta ma 2m i jest koszykarka. Widac, ze masz troche przykrutkie wedzidelko, i ciagnie glowke w dol. Moglbys isc na zabieg, zeby wydluzyli wedzodelko, to penis troche sie wydluzy z 0,5cm, bo wedzidelko nie bedzie juz tak lamac glowki penisa. No i jak kolega wyzej pisal, duzo na wyglad daje brak brzucha nad sprzetem. Sprawia Ci problem to wedzidelko?
 

Malyalewariat

New member
Kazdy ma problem z oddaniem moczu w czasie wzwodu, to normalne. Co do rozmiaru, to masz w normie, jak 80 proc ludzi w polsce. Sa tacy, co maja 18, a sa tacy co maja 8cm, wiec sie nie przejmuj i ciesz sie, ze nie jestes w tej drugiej grupie. Wieksze znaczenie ma grubosc, bo to ona ma wiekszy udzial w sprawianiu przyjemnosci kobiecie, niz dlugosc. Zreszta nikt nie laduje caly czas 18cm penisa w kobiete, bo sie nie da. Chyba, ze kobieta ma 2m i jest koszykarka. Widac, ze masz troche przykrutkie wedzidelko, i ciagnie glowke w dol. Moglbys isc na zabieg, zeby wydluzyli wedzodelko, to penis troche sie wydluzy z 0,5cm, bo wedzidelko nie bedzie juz tak lamac glowki penisa. No i jak kolega wyzej pisal, duzo na wyglad daje brak brzucha nad sprzetem. Sprawia Ci problem to wedzidelko?
Ogólnie to nie ale czasami jak mam stosunek z kobietą i wsadzam jeszcze nie nawilżonej to boli a jak jest już moja kobieta mokra to nic nie boli.
 

Malyalewariat

New member
Ogólnie to nie ale czasami jak mam stosunek z kobietą i wsadzam jeszcze nie nawilżonej to boli a jak jest już moja kobieta mokra to nic nie boli.
Przy powiedzmy młodym wieku jak ściągałem skórę to miałem delikatne problemy myślałem że to stulejka ale teraz wiem że to była wina Wędzidełka ile taki zabieg kosztuje?
 
Cos kolo 1000zl + - 200zl. Zalezy w jakim rejonie kraju. Tani ten zabieg nie jest, bo kosztuje prawie tyle co obrzezanie. Jesli mocno Ci to przeszkadza i masz nadmiar gotowki, to mozesz zrobic. Nie wiem jak duzy dyskomfort to Ci sprawia, ale osobiscie bym zostawil. No chyba, ze az tak boli, to moszesz pomyslec o zabiegu
 
Tragedii nie ma, no w czas8w wzwodu widac, ze jednak mozesz sciagnac skore z trzonu. Jednak jesli przeszkadza Ci to, i powiesz lekarzowi, to pewnie Ci wyzdluzy wedzidelko. Sa przypadki, ze u niektorych jest mocno napiete i potrafi peknac, a wtedy krew sie leje. Nie wiem w jakim stopniu ciagnie to weszidelko u Ciebie. Umow sie do jakiegos urologa i niech ostatecznie oceni
 

Malyalewariat

New member
Tragedii nie ma, no w czas8w wzwodu widac, ze jednak mozesz sciagnac skore z trzonu. Jednak jesli przeszkadza Ci to, i powiesz lekarzowi, to pewnie Ci wyzdluzy wedzidelko. Sa przypadki, ze u niektorych jest mocno napiete i potrafi peknac, a wtedy krew sie leje. Nie wiem w jakim stopniu ciagnie to weszidelko u Ciebie. Umow sie do jakiegos urologa i niech ostatecznie oceni
Ok umówię się z urologiem na wizytę i zobaczę co mi powie 😜 Dziki bardzo za informację 😛
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry