• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z napletkiem

Thor123

New member
Witam. Mam 19lat i jakiś czas temu podczas seksu zauwazylem że napletek zakrywa żołądź dzieje to się ciągle podczas seksu masturbacji itp. Da się go ściągnąć ale po chwili wraca i zakrywa. Czy jest to za krótkie wezidelko za długi napletek dodam też że jest zwężenie na napletku i widać to na penisie jak jest sciagniety. Jakieś porady co z tym zrobić?
 

mati.uwe

New member
Masz dość długi napletek i chyba trochę krótkie wędzidełko. Ja tu zwężenia napletka nie widzę...
Sam mam długi napletek ale mnie to przy sekście nie przeszkadza. Jeśli Tobie przeszkadza, to tylko Cię ratuje zabieg. I to raczej obrzezanie, bo przy długim napletku sama korekta wędzidełka raczej nie pomoże
 

mati12

Well-known member
Zwężenia nie masz tak jak pisał kolega mati.uwe masz krótkie wezidelko również miałem nadmiar skóry i krótkie wezidelko przeszedłem zabieg wydłużenia wezidelka oraz częściowe obrzezanie efekt w spoczynku główka zakryta a w czasie wywodu napletek sam się zsuwa i nie wraca dopiero po opadnięciu
 

Thor123

New member
Zwężenia nie masz tak jak pisał kolega mati.uwe masz krótkie wezidelko również miałem nadmiar skóry i krótkie wezidelko przeszedłem zabieg wydłużenia wezidelka oraz częściowe obrzezanie efekt w spoczynku główka zakryta a w czasie wywodu napletek sam się zsuwa i nie wraca dopiero po opadnięciu
Mógłbyś pokazać jak to wygląda bo już jakiś czas śledzę forum i zastanawialem się co mi dolega wkoncu wrzuciłem post i zdjęcia i chciałbym się tym zająć bo jest dość przeszkadzające. Ja 6 zdj w połowie penisa widać jaki pierścień węższy
 

Napster

Member
Jest delikatne zwężenie ale nie ma co się tym akurat przejmować. Możesz pokazać lekarzowi np fotki by nie kombinować przy nim ;D na pewno masz do wycięcia wędzidełko... I w sumie tyle... Jak ci przeszkadza długi napletek i chcesz mieć łepek na wierzchu to dwie pieczenie na jednym ogniu można zrobić. Polecam Poznań dr T oczywiście :)
 

Thor123

New member
Jest delikatne zwężenie ale nie ma co się tym akurat przejmować. Możesz pokazać lekarzowi np fotki by nie kombinować przy nim ;D na pewno masz do wycięcia wędzidełko... I w sumie tyle... Jak ci przeszkadza długi napletek i chcesz mieć łepek na wierzchu to dwie pieczenie na jednym ogniu można zrobić. Polecam Poznań dr T oczywiście :)
Mówisz że pozbycie się samego wędzidełka usuneloby ten problem?
 

Napster

Member
Sądzę że tak. Ale warto skonsultować to z lekarzem :)
No i musisz podejść do tego z głową by po usunięciu wędzidełka nie lecieć zaraz na całkowite hehe.
Skąd jesteś ?
 

Thor123

New member
Sądzę że tak. Ale warto skonsultować to z lekarzem :)
No i musisz podejść do tego z głową by po usunięciu wędzidełka nie lecieć zaraz na całkowite hehe.
Skąd jesteś ?
Mazowieckie. Wiesz co i tak pewnie się zdecyduje na obrzezanie H&T słyszałem jeszcze o obrzezaniu anastomatem czy jakos tak to się nazywa ale nie zaglebialem się jeszcze w ten temat
 

Amek

Active member
A to twierdzisz że h&t to słaba opcja? Jaki ty masz rodzaj jakie plusy po obrzezaniu i minusy. Prywatnie
Thor po pierwsze to oprócz obrzezania musisz też zrobić plastykę napletka.

Od Ciebie zależy czy zarobisz to za jednym razem, czy dwa osobne zabiegi.

Ja miałem właśnie w dwóch etapach, pierwsza plastyka wędzidełka, a potem obrzezanie anastomatem ze względu na stulejkę. Zdecydowałem się na rozdzielenie po konsultacji z urologiem biorąc pod uwagę, że po innym zabiegu zrobił mi się bliznowiec.

Obrzezanie miałem równo po trzech tygodniach po plastyce wędzidełka.

Przy anastomacie nie wybiera się rodzaju, tylko po prostu to co się odetnie to się odetnie i już
 

Thor123

New member
Thor po pierwsze to oprócz obrzezania musisz też zrobić plastykę napletka.

Od Ciebie zależy czy zarobisz to za jednym razem, czy dwa osobne zabiegi.

Ja miałem właśnie w dwóch etapach, pierwsza plastyka wędzidełka, a potem obrzezanie anastomatem ze względu na stulejkę. Zdecydowałem się na rozdzielenie po konsultacji z urologiem biorąc pod uwagę, że po innym zabiegu zrobił mi się bliznowiec.

Obrzezanie miałem równo po trzech tygodniach po plastyce wędzidełka.

Przy anastomacie nie wybiera się rodzaju, tylko po prostu to co się odetnie to się odetnie i już
Mógłbyś pokazać efekty po zabiegu i jeśli masz to też przed zabiegiem ?
 

Amek

Active member
Niestety dopiero jestem w trakcie rekonwalescencji po zabiegu i nie ma co pokazywać, zabieg robiłem w Warszawie prywatnie
 

Podobne tematy

Do góry